بازداشت قاتل فراری در نقش پلیس قلابی

بازداشت قاتل فراری در نقش پلیس قلابی بازداشت قاتل فراری در نقش پلیس قلابی

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت متهمی خبر داد که مرتکب قتل شده بود و با جعل عنوان پلیس از شهروندان کلاهبرداری می‌کرد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر بازداشت قاتل فراری، در تشریح این خبر اظهار کرد: درپی کلاهبرداری‌های فرد جوانی از شهروندان با جعل عنوان پلیس و خرید و فروش مواد مخدر در غرب تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد قرار گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری تهران افزود: تیم عملیات کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد با تلاش‌های شبانه‌روزی و رصدهای اطلاعاتی چهره و مخفیگاه متهم را در جنت‌آباد شمالی شناسایی کردند.

وی تصریح کرد: باتوجه به حساسیت موضوع، تیم عملیات کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد با هماهنگی‌های قضائی متهم را در یک عملیات پیچیده دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: تیم عملیات کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد در بازرسی از مخفیگاه متهم چهار کیلوگرم موادمخدر از نوع گل و ادوات نظامی از جمله بیسیم، دستبند و دوربین‌های مدار بسته که برای ارتقای امنیت مخفیگاه تعبیه شده بود، کشف کردند.

به گفته موقوفه‌ای، متهم در بازجویی‌های پلیسی به جرم خود مبنی بر جعل عنوان پلیس و فروش مواد مخدر در غرب تهران اعتراف کرد و در تحقیقات مشخص شد متهم به جرم قتل مرد جوانی در یک درگیری تحت تعقیب بوده است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ بیان کرد: پرونده متهم برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

قتل مربی‌ بدنسازی با همدستی زن مقتولبازداشت شرور قاتل با تیراندازی پلیس

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.