ترفند کرونایی زن جوان برای رهایی از چنگ راننده متجاوز

مشرق نیوز

mshrgh.ir/1063024
mshrgh.ir/1063024

کد خبر ۱۰۶۳۰۲۴

تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ – ۰۸:۵۹

 1. جامعه

ترفند کرونایی زن جوان برای رهایی از چنگ راننده متجاوز

کرونا

زن جوان وقتی دریافت راننده پراید شرور قصد تجاوز به او را دارد به بهانه اینکه مبتلا به کروناست موفق شد خود را از بی آبرویی و تعرض نجات دهد.

به گزارش مشرق، چند روز قبل زن جوانی به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از راننده یک پراید شکایت کرد و گفت: حدود ۴۰ روز از خانه بیرون نرفته بودم چون با شیوع ویروس کرونا می ترسیدم مبتلا شوم و خانواده ام نیز گرفتار شوند تا اینکه مجبور شدم به خاطر تهیه مایحتاج خانه به خرید بروم.

کنار خیابان به انتظار تاکسی ایستادم تا به محله یافت آباد بروم. تصمیم داشتم به یک مرکز فروش بروم تا همه وسایل را از یک جا تهیه کنم. اما خبری از تاکسی نبود، خیابان خیلی خلوت بود و من همچنان به انتظار ایستادم. تا اینکه بعد از چند دقیقه خودروی پرایدی پیدا شد. از انتظار خسته شده بودم و به ناچار سوار شدم اما هیچ مسافری نداشت.

بیشتر بخوانید:

مجازات راننده برای ربودن پسر ۱۰ ساله

۲ ماجرای تکان‌دهنده از ۲ شیطان فامیلی

زن جوان گفت: پس از طی مسافتی راننده تغییر مسیر داد، به او اعتراض کردم و گفتم چرا از مسیر اصلی نمی رود. راننده که مرد جوانی بود، مدعی شد که یکی از محله های آنجا را به خاطر کرونا قرنطینه کرده اند و به همین دلیل باید تغییر مسیر بدهد و از راه دیگری برود. من هم با این تصور که او راست می گوید به مرد جوان اعتماد کردم.

ناگهان به خیابان خلوتی رسیدیم و مرد جوان از فرصت استفاده کرد و چاقویی را که به همراه داشت به سمت من گرفت. او مرا تهدید کرد که اگر تسلیم خواسته شومش نشوم مرا می کشد. ترسیده بودم، شروع به التماس کردم و از او خواستم که اجازه دهد من بروم. اما راننده جوان به التماس های من هیچ توجهی نمی کرد. نمی دانستم چکار باید بکنم، درهای ماشین بسته بود و کسی هم نبود که سر و صدای مرا بشنود و به کمکم بیاید.

ترفند عجیب

زن جوان ادامه داد: در حالی که داشتم به راننده التماس می کردم تا مرا رها کند ناگهان چشمم به تابلویی افتاد که درباره کرونا هشدار داده بود این تابلو انگار تلنگری به ذهنم زد و باعث شد تا نقشه ای بکشم. ناگهان شروع به سرفه کردم و به مرد جوان گفتم، من کرونا دارم و الان هم می خواستم به دکتر بروم. گفتم اگر مرا رها نکنی تو هم کرونا می گیری. به خاطر مریضی من، خانواده ام مبتلا شده اند و باید در بیمارستان بستری شوم.

بعد هم شروع کردم به سرفه و ریختن آب دهان روی راننده پراید و تهدیدش کردم که اگر مرا رها نکند، کرونا می گیرد. راننده هم که به شدت ترسیده بود، مرا از ماشین به بیرون انداخت و فرار کرد. او آنقدر ترسیده بود که حتی از من سرقتی هم نکرد. بعد از رفتن او، با خانواده ام تماس گرفتم و آنها بلافاصله به کمک آمدند.

شناسایی متهم

با شکایت زن جوان؛ تحقیقات به دستور بازپرس زمانی آغاز شد.در بررسی های اولیه، زن جوان به چهره نگاری از متهم فراری پرداخت و تصویر فرضی او بدست آمد.

از سویی بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازبینی دوربین های اطراف محل حادثه را صادر کرد. بررسی ها برای دستگیری متهم فراری به اتهام آدم ربایی ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
× لغو پاسخ

نام

ایمیل

نظر شما *

captcha

* لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید

نظرات

 • انتشار یافته: ۱۳
 • در انتظار بررسی: ۷
 • غیر قابل انتشار: ۳
 • IR

  ۰۹:۳۷ – ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

  ۲۱ ۹

  پاسخ

  قرار بود به مقام انسانیت برسیم

  • راننده نجیب
   IR

   ۱۱:۲۱ – ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

   ۷ ۰

   باز هم میگید کرونا نحسه……
   ترفند خوبی بود

  • IR

   ۱۳:۱۶ – ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

   ۹ ۱۲

   این خانم چه لباسی پوشیده بوده اون موقع؟ وقتی مانتوی جلوباز میپوشید یه چیزهایی رو دارید فریاد میزنید! فقط در همین حد میگم!! همش مردها مقصر نیستند ، زنان هرزه هم به همون اندازه مقصر هستند.

  • IR

   ۱۵:۰۶ – ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

   ۳ ۱

   من اگه جای شوهر یا خانواده اون زن بودم انقدر میزدمش تا بفهمه تنها جایی نره

  • IR

   ۱۵:۱۸ – ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

   ۱ ۰

   خیلی ها رسیدند ، نگران نباش

 • IR

  ۰۹:۴۸ – ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

  ۳۷ ۱

  پاسخ

  چه اشغالهایی پیدا میشوند.

 • CA

  ۱۱:۳۱ – ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

  ۹ ۰

  پاسخ

  بهتر نیست یک اپلیکیشن کمک روی موبایلها بصورت دولتی باشد و در مواقع اضطراری بصورت خودکار با گفتن مثلا چند کلمه رمز فعال شود و به پلیس زنگ بزند.یا تیزر یا همان شوکر و یا گاز فلفل در چنین مواقعی همراه باشد. اپلیکیتر این ادوات میتواند بسیار کوچک باشد حتی در داخل جیب جا شود. به هر حال بسیار هوشیارانه عمل کرد.

 • DE

  ۱۱:۴۴ – ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

  ۵ ۲۱

  پاسخ

  کاش بعد ازدسگیریش این خبرو میدادی. حالم گرفته شد. اون رانندرو دست من بدن تا گوشت خودشو کباب کنموبخردش بدم

 • IR

  ۱۲:۰۷ – ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

  ۴ ۲

  پاسخ

  خانم ها باس بیشتر مراقب باشن. همین خرید رو نمیشد با خونوادش بره ایشون؟ خودت دیدی همه جا خلوته.. این روزا باید بیشتر احتیاط کرد

  • IR

   ۱۴:۰۵ – ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

   ۰ ۱

   چرا مهمل می‌گی مومن؟

 • TR

  ۱۳:۱۹ – ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

  ۵ ۱

  پاسخ

  من فیلم هندی اینی که تعریف کردید دیدم خجالت بکشید نوبت تطهیر کردن کروناست؟

 • IR

  ۱۳:۴۸ – ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

  ۵ ۰

  پاسخ

  شیرزن ایرانی درود به شرفت

 • IR

  ۱۴:۵۹ – ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

  ۴ ۰

  پاسخ

  این خواست خداوند بوده درست کنار تابلو وایسه و اون نقشه به ذهنش برسه حتما کار خیری کرده بوده

این مطالب را از دست ندهید….

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس

منبع: خبرگزاری مشرق نیوز

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.