تهران| سارق جوان با زن و بچه به سرقت می‌رفت!

تهران| سارق جوان با زن و بچه به سرقت می‌رفت!

رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید از بازداشت سارقی خبر داد که همراه با زن جوان و دختر هفت ساله وارد مجتمع‌های مسکونی شده و اقدام به سرقت دوچرخه می‌کردند.

– اخبار اجتماعی –

سرهنگ چنگیز ایدون در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا با اشاره به بازداشت سارقی که همراه با زن و دختر هفت ساله برای سرقت اقدام می‌کرد، اظهار کرد: در پی چندین فقره سرقت در محدوده بزرگراه نواب و محدوده کلانتری ۱۱۲ ابوسعید، مأموران کلانتری ۱۱۲ ابوسعید اقدامات خود را برای شناسایی و بازداشت متهم یا متهمان آغاز کردند.

رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید افزود: پس از رصد محلهای وقوع سرقت، تصویری از یک آقا و خانمی جوان به همراه دختربچه‌ای ۶ تا هفت ساله به دست آمد و مشخص شد این افراد پس از ورود به مجتمع‌های مسکونی و سرقت دوچرخه، از مجتمع خارج می‌شوند.

وی تصریح کرد: این سارقان با این ترفند توانسته بودند وارد مجتمع‌های مسکونی شوند و فردی نیز به آنها شک نمی‌کرد؛ در نهایت هویت این افراد و مخفیگاه آنها شناسایی شد و همکاران بنده با هماهنگی مقام قضائی برای بازداشت متهمان دست به کار شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: مأموران پس از ورود به مخفیگاه متهمان، موفق به بازداشت زن جوان شدند اما مرد سارق از طبقه سوم به پایین پرید و موفق به فرار شد اما مجدداً مخفیگاه وی در محدوده میدان شوش شناسایی و این فرد با دستور مقام قضائی بازداشت شد.

ایدون با بیان اینکه تاکنون هفت نفر از مالباختگان از این سارقان شکایت کرده‌اند، بیان کرد: سارق مرد ۱۰ فقره سابقه سرقت در پرونده خود دارد.

رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید با بیان اینکه پرونده این متهمان در دادسرای ناحیه ۳۴ درحال رسیدگی است، گفت: این زن و مرد با یکدیگر نسبت فامیلی نداشتند و با یکدیگر در سرقتها همکاری می‌کردند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

سرقت وحشیانه از زن تنها در منزل/ سارق با لباس پلیس وارد خانه شد + عکس۷ ضربه چاقوی سارق زورگیر حین سرقت تلفن‌همراه به یک شهروند+ عکسفیلم| لحظه زیر گرفتن مرگبار مرد جوان توسط سارق خودرو+ تصویر متهم

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.