تهران| پلمب ۱۶ واحد صنفی به‌دلیل عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی

تهران| پلمب ۱۶ واحد صنفی به‌دلیل عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران گفت: ۱۶ واحد صنفی به علت تخلف از مقررات ابلاغی پروتکلهای بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پلمب شدند.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ نادر مرادی با اشاره به طرح کنترل و نظارت بر صنوف به منظور ساماندهی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهر تهران اظهار کرد: روز گذشته طرح کنترل و نظارت بر صنوف در دستور کار مأموران نظارت بر اماکن عمومی پایگاه‌های ۱۰ گانه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران افزود: در اجرای این طرح از ۹۰ واحد صنفی بازدید به عمل آمد، به ۴۵ واحد صنفی تذکر داده شد و ۱۶ واحد صنفی نیز به علت تخلف از مقررات ابلاغی پروتکلهای بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پلمب شدند.

وی تصریح کرد: متصدیان این واحدهای صنفی پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی از استمرار اقدامات کنترلی و طرحهای نظارتی پلیس برای حفظ سلامت مردم خبر داد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

پلمب یک رستوران حوالی بزرگراه ارتش به دلیل هنجارشکنیپلمب ۷ واحد عرضه‌کننده قلیان در بازار تهران

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.