تهران| کشف ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار قرص کمیاب بیمارستانی از یک مغازه متروکه

تهران| کشف ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار قرص کمیاب بیمارستانی از یک مغازه متروکه

رئیس کلانتری ۱۴۹ امام­زاده حسن (ع) از کشف دو میلیون و ۷۰۰ هزار قرص و داروهای مسکن کمیاب از یک مغازه در حوالی بزرگراه آیت‌الله سعیدی خبر داد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ ایوب صالحی با اعلام این خبر کشف مقادیر فراوانی دارو و مسکن کمیاب از یک مغازه متروکه در تهران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن (ع) با دریافت گزارشی مبنی بر جمع‌آوری و توزیع مقادیر فراوانی دارو و قرصهای مسکن کمیاب در یک مغازه در حوالی بزرگراه آیت‌الله سعیدی، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

رئیس کلانتری ۱۴۹ امام­زاده حسن (ع) افزود: بررسی‌های تکمیلی نشان داد داروهای مذکور بیشتر در بیمارستانها فروخته می‌شود و در داروخانه‌ها عرضه نمی‌شود.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در تحقیقات پلیسی، مغازه متروکه و هویت مالک آن شناسایی و نتیجه تحقیقات پلیسی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

وی عنوان­ کرد: مراقبتهای ویژه پلیسی ادامه داشت تا اینکه ظهر روز گذشته با دستور قضائی مالک مغازه دستگیر و در بازرسی از داخل مغازه وی دو میلیون و ۷۰۰ هزار قرص و داروهای مسکن کمیاب کشف شد.

صالحی با بیان اینکه ارزش ریالی امول مکشوفه توسط کارشناسان مبلغ ۱۵ میلیارد ریال برآورده شده است، گفت: متهم پس از اعتراف به جرم ارتکابی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

کشف بیش از یک میلیون اقلام بهداشتی احتکارشدهکشف ۲۱۱ تن برنج احتکار شده در یک سردخانه

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.