توضیح درباره کلیپ غیرواقعی زیرگرفتن توسط خودرو ناجا +فیلم

مشرق نیوز

mshrgh.ir/1078860
mshrgh.ir/1078860

کد خبر ۱۰۷۸۸۶۰

تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ – ۲۱:۰۷

  1. جامعه

انتشار مجدد بعد از ۳ سال؛

توضیح درباره کلیپ غیرواقعی زیرگرفتن توسط خودرو ناجا +فیلم

خودرو پلیس

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در مورد باز نشر کلیپ غیرواقعی زیر گرفتن یک خانم توسط خودرو ناجا توضیح داد.

به گزارش مشرق، سرهنگ مهدی سرپناه، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با تاکید بر اینکه شهروندان قبل از انتشار هر خبری باید از منبع و صحت و سقم آن با خبر باشند و سپس اقدام به ارسال آن خبر کنند اظهار داشت: یکی از مصادیق اخبار تحریف شده مربوط به کلیپی است که در سال ۹۶ و در جریان اعتراضات یکی از مؤسسات مالی در رباط کریم رخ داده است.

بیشتر بخوانید:

روزانه چند تماس با پلیس ۱۱۰ گرفته می‌شود؟

سرپناه در تشریح جزئیات این خبر گفت: سال ۹۶ به دنبال اعتراضات تجمعی صورت گرفته بود که طی آن خانمی به علت ازدحام و از دست دادن تعادل بر زمین افتاده بود، حال پس از گذشت ۳ سال این کلیپ در فضای مجازی دست به دست می‌شود که باید اعلام کنیم این موضوع آن طور که جهت داده شده نیست بلکه فرد مورد نظر در صحت و سلامت است و اذعان دارد که در روز حادثه جز معترضین نبوده و آسیبی از نیروهای پلیس ندیده حتی توسط نیروهای پلیس به مراکز درمانی منتقل شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: مجدداً تاکید می‌کنیم که همه مردم و شهروندان در باز انتشار و ارسال اخبار دقت کافی را داشته باشند تا خدایی ناکرده از سر نا آگاهی دچار مشکل و سوءتفاهم نشوند.

کلیپ غیرواقعی زیرگرفتن یک خانم توسط خودروناجا را ببینید:

دانلود

منبع: مهر

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
× لغو پاسخ

نام

ایمیل

نظر شما *

captcha

* لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید

این مطالب را از دست ندهید….

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس

منبع: خبرگزاری مشرق نیوز

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.