توقیف موتور سنگین ۱۴۰۰ سی.سی در خیابان فدائیان اسلام + تصاویر

توقیف موتور سنگین ۱۴۰۰ سی.سی در خیابان فدائیان اسلام + تصاویر

مأموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه یک دستگاه موتورسیکلت سنگین ۱۴۰۰ سی.سی را در خیابان فدائیان اسلام توقیف کردند.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ چهلمین مرحله از طرح رعد توسط پلیس پیشگیری تهران بزرگ به اجرا درآمد، در طرح رعد قرار است کلانتری‌ها حوزه استحفاظی خود را از وجود مجرمان پاکسازی کنند.

در اجرای چهلمین مرحله از طرح رعد، مأموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه موفق به توقیف یک دستگاه موتورسیکلت سنگین ۱۴۰۰ سی.سی شدند که شامگاه چند روز قبل در خیابان فدائیان اسلام در حال تردد بود و در بررسی بیشتر مشخص شد که موتورسیکلت مذکور قاچاق بوده است.

پلیس | ناجا | نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران , پلیس راهور | پلیس راهنمایی و رانندگی , پلیس 110 , پلیس پیشگیری , کلانتری , عملیات پلیس , کشفیات پلیس ,

پلیس همواره با تردد غیر موتورسیکلتهای سنگین در معابر برخورد می‌کند و هر چنداز چندگاهی نیز شاهد بروز سوانح و حتی مرگ راکبان این موتورسیکلتها هستیم که بدون رعایت ضوابط قانونی در معابر مخصوصاً معابر بزرگراهی با سرعت بسیار بالا اقدام به تردد می‌کنند.

پلیس | ناجا | نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران , پلیس راهور | پلیس راهنمایی و رانندگی , پلیس 110 , پلیس پیشگیری , کلانتری , عملیات پلیس , کشفیات پلیس ,

سردار محمدحسین حمیدی؛ رئیس پلیس راهور تهران بزرگ نیز با بیان اینکه هیچ مماشاتی در برخورد با تردد غیرمجاز موتورهای سنگین وجود ندارد، به خبرنگار تسنیم گفته بود: اگر موتورسیکلت سنگین برابر ضوابط قانونی وارد کشور نشده باشد و غیرمجاز تردد کنند، به عنوان قاچاق کالا محسوب، پرونده برای آن تشکیل شده و سیر قضائی طی می‌کند. همچنین این موتورسیکلتهای سنگین قاچاق مصادره شده و مراجع قضائی برای آن تصمیم‌گیری می‌کنند.

به گفته این مقام انتظامی، برخی از راکبان موتورسیکلتهای سنگین نیز مجوز نگهداری آنها را دارند اما مجاز به تردد نیستند که شرایط برای آنها کمی متفاوت‌تر بوده و عمده ترددهای موتورسیکلتهای سنگین در تهران، مربوط به این دسته از موتورسیکلتها است.

این مقام انتظامی متذکر شده بود: البته در مورد دوم نیز پلیس برخورد قانونی خود را با این موتورسیکلتهای سنگین انجام می‌دهد، در صورت رؤیت توسط پلیس، با آنها برخورد لازم صورت می‌گیرد و در این رابطه نیز هیچگونه مماشاتی نداریم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

کشف بیش از ۷۰۰ بطری مشروبات الکلی در محدوده خیابان جمهوری + تصاویرتهران| سارق جوان با زن و بچه به سرقت می‌رفت!۷ ضربه چاقوی سارق زورگیر حین سرقت تلفن‌همراه به یک شهروند+ عکس

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.