جزئیات استرداد یک متهم با اختلاس ۱۰۰۰ میلیارد تومانی

جزئیات استرداد یک متهم با اختلاس ۱۰۰۰ میلیارد تومانی

جانشین رئیس پلیس بین‌الملل جزئیات استرداد یک متهم فراری را به کشور تشریح کرد و گفت: این فرد با جرم معاونت در خیانت در امانت بالغ بر یک هزار میلیارد تومان، اختلاس انجام داده است.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار کاظم مجتبایی درباره جزئیات استرداد یک متهم به کشور که دارای جرم معاونت در خیانت در امانت است، اظهار کرد: این فرد پانزدهمین متهمی است که از ابتدای سال تاکنون به همت پلیس بین‌الملل و البته با هماهنگی دستگاه قضا به کشور مسترد شده و استرداد متهمان از ابتدای سال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۴ درصدی داشته است.

جانشین رئیس پلیس بین‌الملل با بیان اینکه این متهم به جرم "معاونت در خیانت در امانت" از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس به کشور بازگردانده شد، گفت: وی بیش از چهار سال تحت تعقیب پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بوده و با درخواست اعلان قرمز از اینترپل جهانی، فرآیند تعقیب و تلاش برای دستگیری وی آغاز شد.

وی با بیان اینکه متهم در این چند سال به چهار تا پنج کشور اروپایی و آسیایی سفر کرده و به شکلهای مختلف در تلاش بوده که دستگیر نشود، ادامه داد: با توان، هوشمندی، اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی‌های دیپلماسی پلیس بین‌الملل با سازمان اینترپل جهانی و پلیس اینترپل سایر کشورها، بالاخره تعقیب متهم به نتیجه رسید و نامبرده به کشور بازگردانده شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مطابق آخرین ردیابی‌ها، متهم در یکی از کشورهای حاشیه خلیج‌فارس مخفی شده بود، این فرد با جرم معاونت در خیانت در امانت بالغ بر هزار میلیارد تومان، اختلاس انجام داده است.

جانشین رئیس پلیس بین‌الملل یادآور شد: متهم مورد نظر با دستور بازپرس پرونده و مقام قضائی در بازداشت به سر می‌برد.

تبلیغ رمالی و دعانویسی در کانالی با یک میلیون عضو/ کلاهبرداری ۲۰۰ میلیون تومانی از یک عضو

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.