جنایت به خاطر گریه های یک نوزاد! +عکس

مشرق نیوز

mshrgh.ir/1061224
mshrgh.ir/1061224

کد خبر ۱۰۶۱۲۲۴

تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ – ۰۲:۴۵

 1. جامعه

جنایت به خاطر گریه های یک نوزاد! +عکس

حوادث نمایه

مرد ۳۵ ساله که دختر ۹ ماهه اش را با ضربه مرگبار به قتل رسانده است در بازجویی ها مدعی شد برای ساکت کردن دخترم ، ضربه ای به سرش زدم که او هم آرام شد و خوابید .

به گزارش مشرق، ماجرای این جنایت دردناک، ششم فروردین زمانی لو رفت که نیروهای اورژانس ۱۱۵، پیکرهای بی رمق یک زن جوان و دو فرزندش را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد انتقال دادند. کادر درمانی بلافاصله وارد عمل شدند و زن جوان باردار را درحالی به همراه پسر چهار ساله اش بستری کردند که دختر ۹ ماهه دیگر او علایم حیاتی نداشت و جان خود را از دست داده بود. پزشکان بیمارستان با مشاهده آثار کبودی روی اندام نوزاد مذکور، به حقیقت تلخ یک کودک آزاری وحشتناک دیگر در مشهد پی بردند و مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند.

دقایقی بعد قاضی کاظم میرزایی به همراه گروهی از کارآگاهان اداره جنایی و عوامل بررسی صحنه جرم عازم مرکز درمانی شد. زن باردار که در بخش زنان بستری بود، همسرش را عامل مرگ دختر ۹ ماهه اش معرفی کرد و گفت: با همسرم از مدتی قبل دچار اختلافات خانوادگی شده ایم و او ما را زیر ضربات مشت و لگد سنگین گرفت که در این میان دختر نوزادم جان سپرد.

به دنبال اظهارات این زن جوان، بی درنگ قاضی میرزایی دستور بازداشت پدر مقتوله را صادر کرد و به این ترتیب گروهی از کارآگاهان دایره قتل عمد آگاهی با هدایت سرهنگ غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی) عازم منطقه التیمور شدند و حلقه های قانون را بر دستان مرد افغانی گره زدند. این متهم به قتل که به شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد منتقل شده بود، در حضور قاضی ویژه پرونده های جنایی لب به اعتراف گشود و گفت: دخترم بی قراری می کرد که من از خواب بیدار شدم و برای ساکت کردن او، ضربه ای به سرش زدم و …

در پی اعترافات این مرد سنگدل، قاضی کاظم میرزایی با صدور قرار بازداشت موقت وی را در اختیار کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی قرارداد تا زوایای دیگر این پرونده جنایی مورد بررسی های دقیق قرار گیرد.

این مرد خشن که با خونسردی به سوالات تخصصی مقام قضایی پاسخ می داد پس از پایان جلسه بازپرسی در گفت و گویی کوتاه نیز به تشریح ماجرای این جنایت هولناک پرداخت.

نامت چیست؟ علیجان – م

چند سال داری؟ ۳۵ سال

ایرانی هستی؟ نه تبعه کشور افغانستان هستم.

به صورت غیرمجاز در ایران زندگی می کنی؟ بله!

چه مدتی است در ایران سکونت داری؟ از حدود یک سال قبل به ایران آمدم و خانه ای را در منطقه التیمور اجاره کردم.

شغل ات چیست؟ کارگر هستم. هر کاری باشد انجام می دهم.

چند فرزند داری؟ یک پسر چهار ساله به نام لطیف دارم و همین دختری که فوت کرد.

با همسرت اختلاف داری؟ نه به آن صورت، گاهی به حرفم گوش نمی دهد، او زنی ساده است و فریب می خورد!

چرا؟ گاهی یک زن زیرپایش می نشیند و به او می گوید که شوهرت را اذیت کن ! او هم قبول می کند.

تا به حال قهر کرده است؟ همسرم در ایران کسی را ندارد همه بستگانش در افغانستان هستند ولی گاهی از خانه به بهزیستی یا مسافرخانه می رود ولی بازبرگشته است .

شاید به خاطر آزارهای تو از خانه می رود؟ نه! خودش می گوید من نمی فهمم! او مشکل عصبی دارد!

روز حادثه چه اتفاقی افتاد؟ حنانه تشنج داشت قبلا در مرکز درمانی او را بستری کرده بودم! خون نداشت، ضعیف بود! گوش نمی کرد هرچه تقویت می کردیم نمی شد خیلی ریز بود به طوری که گویی دو ماهه است. پزشکان می گفتند سرش مشکل دارد!

چه شد که کتکش زدی؟ همان شب همسرم گفت از بغلش افتاده است! شب تا صبح گریه می کرد او را بغل کردم که ساکت شود معده اش عفونت داشت و استفراغ می کرد.

صبح با گریه های او از خواب بیدار شدم به همسرم گفتم بگذارش درون گهواره و تکانش بده! یا او را بگذار روی زمین تا آرام شود ولی او همچنان گریه می کرد که من یک ضربه به صورتش زدم بعد شیرخورد و خوابید که بعد هم همسرم از خانه بیرون رفت. من هم به دنبال زنم رفتم ولی او را پیدا نکردم. وقتی به خانه بازگشتم هنوز نیامده بود! بار سوم که به خانه آمدم همسرم در خانه را قفل کرده بود و در را باز نمی کرد فکر کردم حال بچه خوب شده است به همین خاطر از خانه دور شدم ولی دوباره که آمدم دیدم در خانه باز است و همسر و فرزندانم نیستند!

چرا دخترت را نزد پزشک نبردی؟ چون یک هفته قبل او را به درمانگاه برده بودم و شربت مصرف می کرد.

همسر و پسرچهار ساله ات را چه کسی کتک زده است که در بیمارستان بستری شدند؟ نمی دانم! من نزدم. آن بچه خودش شر است.

تحقیقات گسترده کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی به سرپرستی سرگرد وحید حمیدفر (افسر پرونده) و با دستورات محرمانه قاضی میرزایی برای کشف زوایای پنهان این جنایت ادامه دارد.

منبع: روزنامه خراسان

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
× لغو پاسخ

نام

ایمیل

نظر شما *

captcha

* لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید

نظرات

 • انتشار یافته: ۱۳
 • در انتظار بررسی: ۰
 • غیر قابل انتشار: ۳
 • IR

  ۰۵:۰۹ – ۱۳۹۹/۰۱/۲۵

  ۲۰ ۰

  پاسخ

  بچه نه ماهه و مادر باردار بعضی زنها یک تنه جور همه زنهارو میکشن بدبختها

 • IR

  ۰۶:۴۹ – ۱۳۹۹/۰۱/۲۵

  ۱۷ ۵

  پاسخ

  توی مشهد چه خبر است … این همه جرم و جنایت !!!

  • IR

   ۰۹:۴۰ – ۱۳۹۹/۰۱/۲۵

   ۳ ۱۲

   توی مشهد خبری نیست
   مشکل از تحریریه مشرق است که یا با غرض یا با مرض، تنها منبع خبری برای بیان حوادث رو از منبع روزنامه خراسان که حوادث خراسان را بازتاب می دهد، انتخاب کرده است

 • IR

  ۰۸:۲۲ – ۱۳۹۹/۰۱/۲۵

  ۱۱ ۰

  پاسخ

  ازاین خواب به انون خواب آبدی بری ودیگه بیدارنشی آخه توپدری؟! حیف اسم پدر که یدک می کشی!آخه بچه ۹ ماهه زدن داره؟!توصورتش نزدی توقسمت جلوسر بچه نه ماهه هنوز نرمه حتما توسرش زدی چطور دلت امد-اگر خانمت اذیت نمی کردی مگر زنی مرض داره خانه بذاره بره مسافرخونه ویا بیرون انونم بدبخت توکشورغربت حالا برای همیشه طفل معصوم را ارومش کردی وخاموش شد-میدونی چه به سر این مادر اوردی جیگرش سوزاندی-بهتر نبود با ارامش ومحبت بغلش میکردی تا بخوابد!؟

 • IR

  ۰۸:۲۸ – ۱۳۹۹/۰۱/۲۵

  ۷ ۸

  پاسخ

  مشهد داره چه خبر میشه؟
  از دین فاصله گرفتن و دنبال کنسرت و … بودن عاقبتش ….

  • IR

   ۱۰:۲۱ – ۱۳۹۹/۰۱/۲۵

   ۴ ۳

   شهر مهاجر پذیر برادران افغان و عراقی و پاکستانی و تجارت مذهبی .. بهتر از این نمیشه….

 • GB

  ۰۸:۵۷ – ۱۳۹۹/۰۱/۲۵

  ۶ ۰

  پاسخ

  در این ماجرای تاسف بار، جدای از مصیبت بزرگی که دامنگیر انسانیت شده اما باز روایت زن "زجرکشیده" و همیشه "مظلوم" به روایت مرد "سنگدل" ترجیح داده شد… وظیفه بازپرس بازداشت متهم تا روشن شدن "زوایای پنهان جنایت" هست… اما هنوز حکمی صادر نشده که نویسنده محترم روزنامه خراسان زحمت صدور حکم رو کشید

 • فرا جناحی
  IR

  ۱۰:۰۴ – ۱۳۹۹/۰۱/۲۵

  ۰ ۲

  پاسخ

  مشرق جان اینکه داری کودک آزاری و همسر آزاری رو بزرگ میکنی

 • IR

  ۱۱:۳۵ – ۱۳۹۹/۰۱/۲۵

  ۱ ۳

  پاسخ

  این زن غیر از زاییدن کار دیگه هم بلده

  • IR

   ۱۳:۲۵ – ۱۳۹۹/۰۱/۲۵

   ۲ ۱

   تو هم یک وحشی متعصب همانند قاتلین فرخنده هستی

 • DE

  ۱۲:۳۴ – ۱۳۹۹/۰۱/۲۵

  ۲ ۱

  پاسخ

  کلا مهاجران افغان بسیار افراد نامناسبی هستن، اخبار کشورهای اروپایی هم پر است از میزان جرم و جنایت اینها! مرز کشور را نمی تونین کنترل کنید؟؟؟؟

 • IR

  ۱۳:۱۱ – ۱۳۹۹/۰۱/۲۵

  ۰ ۱

  پاسخ

  اینکه مشرق میگی جنایتی دیگر در مشهد معلومه یک کاسه ای زیر نیم کاسه داری.

 • IR

  ۱۶:۴۵ – ۱۳۹۹/۰۱/۲۵

  ۰ ۰

  پاسخ

  بالتیمور که تو مشهد نیست. در ایالت مریلند آمریکاست!!!

این مطالب را از دست ندهید….

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس

منبع: خبرگزاری مشرق نیوز

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.