حمایت از شرکت ایران ترانسفو تکلیف دستگاه قضایی زنجان است

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی شامگاه پنجشنبه در اولین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان که در محل شرکت ایران ترانسفو زنجان برگزار شد، اظهار داشت: این شرکت در گذشته با مشکلات عدیده‌ای مواجه بود که با ورود دستگاه قضایی استان و دستور ریییس قوه قضاییه، پیگیری مشکلات ترانسفو زنجان وارد فاز جدید و حساسی شد.

وی افزود: با ورود قضایی و حقوقی در سال ۹۸ از ورود مبلغ قابل توجهی خسارت به دولت و بیت‌المال، جلوگیری شد.

صادقی نیارکی، مبارزه با فساد را از اولویت‌های رییس قوه قضاییه خواند و خاطرنشان کرد: در راستای تحقق این سیاست در استان، توفیقات بسیار خوبی حاصل شده است.

وی تصریح کرد: حمایت از شرکت‌هایی که نیاز به حمایت قضایی و حقوقی دستگاه قضایی دارند با قوت و قدرت به عمل خواهد آمد چرا که این یک وظیفه و تکلیف برای مجموعه دستگاه قضایی است.

رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: طبق گزارش مدیرعامل، ۲ هزار کارگر در این شرکت، مشغول به کار بوده و ترانسفو زنجان ۸۵ درصد نیاز ترانس کشور را تامین می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: در صورت ایجاد مشکل برای این شرکت نه تنها مشکلاتی برای شرکت به وجود می‌آورد بلکه برای صنعت برق و سایر بخش‌ها نیز مشکل‌آفرین بوده و تولید و اقتصاد استان و کشور آسیب خواهد دید.

صادقی نیارکی اظهار داشت: ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان زنجان در سال ۹۸ کارنامه خوبی به جا گذاشت که جای قدردانی از زحمات اعضای ستاد دارد.

وی تصریح کرد: حمایت‌های حقوقی و قضایی ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری در سال جدید از تولید و شرکت‌ها بیشتر از گذشته خواهد شد.

صادقی نیارکی اظهار داشت: از مصوبات سفر ریاست قوه قضاییه به استان زنجان، گره‌گشایی و حل مشکلات شرکت ترانسفو بود که خوشبختانه این گره، گشوده شد و آسیبی به تولید نرسید و برکات این کار در آینده، بیشتر نمایان خواهد شد.

رییس کل دادگستری استان زنجان با حضور در شرکت ترانسفو زنجان که اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان نیز وی را همراهی می‌کردند ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این شرکت و دیدار با کارگران ضمن تبریک هفته کار و کارگر به قشر زحمتکش جامعه کارگری و قدردانی از زحمات مدیرعامل و مجموعه شرکت در اولین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان در سال جدید حضور یافت.

همچنین ساختمان جدید شرکت ترانسفو زنجان که مزین به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی است با حضور رییس کل دادگستری، دادستان زنجان و اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان زنجان افتتاح شد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.