درگیری مرگبار ۲ زباله‌گرد به خاطر دسته سیم!

درگیری مرگبار ۲ زباله‌گرد به خاطر دسته سیم!

درگیری دو زباله‌گرد بر سر دسته سیم، منجر به قتل یکی از آنها شد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت ۲۰ یکم مرداد امسال نزاع خونین بین دو زباله‌گرد توسط اهالی خیابان ۴۵ متری زرندی محله مهرآباد به مأموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی اعلام شد.

به دنبال این خبر مأموران راهی محل حادثه شده و با پیکر نیمه‌جان مرد میانسالی که با ضربه چاقو روی گردنش مجروح شده بود، مواجه شدند.

مرد ۵۸ ساله بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد اما لحظاتی بعد به علت شدت خونریزی تسلیم مرگ شد.

با مرگ مرد میانسال، موضوع به بازپرس کشیک قتل اعلام و به دستور بازپرس جنایی تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان این نزاع خونین در دستور کار پلیس قرار گرفت.

یکی از شاهدان در تحقیقات میدانی به مأموران گفت: در حال عبور از خیابان بودم که مقتول را در حال دعوا با زباله‌گرد دیگری دیدم، ناگهان مقتول روی زمین افتاد و زباله‌گرد دوم پا به فرار گذاشت، چند متر آن طرف‌تر ناگهان مرد متواری با خودرویی تصادف کرد و روی زمین افتاد اما با وجود مصدومیت از روی زمین بلند شد و به فرارش ادامه داد.

این درحالی بود که در محل تصادف چاقوی خونین که مرد زباله‌گرد با آن به قتل رسیده بود، کشف شد.

در حالیکه بررسی‌ها برای مشخص شدن هویت متهم فراری ادامه داشت، مأموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی موفق شدند هویت متهم فراری به نام حجت را در تحقیقات میدانی به دست آورند.

با هماهنگی قضائی، مأموران کلانتری راهی خانه حجت شدند، همسر حجت که در را به روی مأموران باز کرده بود مدعی شد همسرش در خانه نیست اما ماموران با مجوز قضائی وارد خانه مرد میانسال شده و حجت را که در پشت در حمام خانه‌اش مخفی شده بود دستگیر کردند.

آثار جراحت تصادف روی سر و صورت، کتف و پای چپ حجت به خوبی مشهود بود و مرد میانسال برای تحقیقات به کلانتری منتقل شد.

حجت در تحقیقات اولیه منکر جنایت شد اما به درگیری با مقتول اعتراف کرد.

وی مدعی شد: در حال جمع‌آوری زباله بودم که مقتول به سراغم آمد و گفت دسته سیمی را که از روی زمین برداشتی به من بده، به او گفتم من سیمی را برنداشته‌ام و می‌توانی کیسه جمع‌آوری زباله‌ام را ببینی اما او با مشت به صورتم کوبید و باهم دعوایمان شد، من هم چند مشت به او زدم و از محل فرار کردم.

مرد میانسال در جواب این سؤال افسر کلانتری که چرا بعد از تصادف به فرارت ادامه دادی، گفت: می‌ترسیدم مقتول مرا دوباره کتک بزند برای همین بعد از تصادف به فرارم ادامه دادم.

حجت در رابطه با علت مخفی شدن خود در خانه نیز گفت: موقع فرار شنیدم که مردم می‌گفتند مقتول چاقو خورده و خونریزی دارد، برای همین خیلی ترسیدم.

سرهنگ کیومرث حسنوند؛ سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: متهم با دستور بازپرس جنایی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و بررسی‌ها در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

دستگیری قاتل فراری ۲۷ سال پس از قتلقاتل ۲ برادر: پسرانم باعث از بین رفتن آبروی خانوادگی‌مان شده بودند

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.