دستگیری سارقان حین سرقت

دستگیری سارقان حین سرقت

چند سارق منزل که در حین سرقت، قصد فرار با خودروی شخص داشتند، دستگیر شدند.

به گزارش مشرق، چند روز پیش در یکی از خیابان‌های شهرک غرب، افرادی که مشکوک به سرقت بودند توسط گشتی‌های پلیس مورد شناسایی قرار گرفته و عملیات تعقیب و گریز این سارقان آغاز می‌شود.

به همین ترتیب ۴ سارق باخودروی پراید خود در حال فرار بودند تا اینکه پلیس متوجه می‌شود این افراد اقدام به پرت کردن اشایی از خودرو می‌کنند.

پلیس پس از جمع آوری این اقلام موفق به متوقف کردن خودرو و دستگیری سرنشینان آن شد.

بیشتر بخوانید

محاکمه ۵ زن و مرد به اتهام قتل پیرمرد ثروتمند

کالاهای قاچاق دزدیده شد

افسر این پرونده در گفت‌وگو با میزان گفت: گشتی پلیس در حال گشت زنی بودند که به یک خودروی پراید و سرنشینان آن مشکوک می‌شوند و به نظر می‌رسد این افراد در حال سرقت هستند این افراد با دیدن پلیس فرار کرده و عملیات تعقیب و گریز آغاز می‌شود.

وی افزود: این افراد کمی جلوتر در خیابان بعدی، اشیای سنگینی را از خودروی خود به بیرون پرتاب کردند که در بررسی‌ها مشخص شد این وسایل، دیلم هستند که برای بازکردن درها هنگام سرقت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این افسر پلیس ادامه داد: در ادامه عملیات، خودرو متوقف شد و سرنشینان آن که همگی از ساکنین یک استان دیگر هستند، دستگیر شدند.

وی اظهار کرد: تمامی این افراد از سارقان منزل و خودرو هستند که در قالب یک باند فعالیت می‌کردند. همچنین سرکرده این باند سابقه دار است و سال گذشته هم زندانی شده بود.

این افسر پلیس کلانتری شهرک غرب بیان کرد: تاکنون ۴ سرقت از منزل توسط این باند محرز شده و در حال شناسایی مالباختگان احتمالی هستیم.

علی ۱۹ ساله یکی از متهمان این پرونده در گفت‌وگو با میزان مدعی شد اقلام کشف شده متعلق به او نیستند.

منبع: خبرگزاری مشرق نیوز

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.