دستگیری ۲ شرور مسلح مخفی‌شده در روستای جنگلی

دستگیری ۲ شرور مسلح مخفی‌شده در روستای جنگلی

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران از بازداشت دو شرور مسلحی خبر داد که پس از تیراندازی در خیابان هاشمی، به یک روستای جنگلی در شمال کشور گریخته در آنجا مخفی شده بودند.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار علی ذوالقدری با اعلام خبر بازداشت دو شرور مسلح، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت سه بامداد یازدهم آذر ماه امسال تعدادی از شهروندان در تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰، اعلام کردند دو شرور با تیراندازی به سمت یک مغازه اغذیه‌فروشی در حوالی خیابان هاشمی شیشه و کرکره آن را تخریب کرده و از محل گریخته‌اند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران افزود: بلافاصله تیمی از مأموران این پلیس در نشانی اعلامی حاضر شده که مشخص شد متهمان با شاکی اختلاف حساب مالی دارند.

وی با بیان اینکه در بررسی سوابق متهمان مشخص شد، هر دو سابقه‌دار بوده و سابق بر این دستگیر و روانه زندان شده‌اند، بیان کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی به دست آمد، متهمان پس از تخریب شیشه و کرکره مغازه مذکور، به محل سکونتشان تردد نداشته و در محل دیگری مخفی شده‌اند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهمان در یکی از روستاهای جنگلی شهرهای شمالی شناسایی شد، افزود: تیمی از مأموران پلیس امنیت عمومی با اخذ نیابت قضائی به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند آنها را در یک عملیات پلیسی دستگیر کنند.

به گفته ذوالقدری هر دو متهم به جرم ارتکابی اعتراف کرده و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

نزاع مرگبار فروشندگان موادمخدر در دره فرحزاد/ تیراندازی پلیس برای زمین‌گیر کردن قاتلسرقت وحشیانه از زن تنها در منزل/ سارق با لباس پلیس وارد خانه شد + عکس

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.