دمای تهران به ۳۸ درجه خواهد رسید

مشرق نیوز

mshrgh.ir/1077694
mshrgh.ir/1077694

کد خبر ۱۰۷۷۶۹۴

تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۹ – ۲۰:۵۵

  1. جامعه

دمای تهران به ۳۸ درجه خواهد رسید

هواشناسی نمایه

نقشینه گفت: بعدازظهر امروز در ارتفاعات البرز مرکزی، زاگرس مرکزی، شمال غرب، جنوب کرمان و شمال هرمزگان رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق و وزش باد خواهیم داشت.

به گزارش مشرق، امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی درباره آخرین وضعیت آب و هوای کشور اظهار کرد: بعد از ظهر امروز در ارتفاعات البرز مرکزی، زاگرس مرکزی، شمال غرب، جنوب کرمان و شمال هرمزگان افزایش ابر، رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

وی افزود: بعد از ظهر شنبه در استان های ساحلی خزر و ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی و روز یکشنبه در استان های گلستان، ارتفاعات استان های مازندران، خراسان شمالی، فارس و جنوب کرمان افزایش ابر، رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق و وزش باد خواهیم داشت.

نقشینه از وزش باد شدید طی ۲ روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل خبر داد و گفت: بعد از ظهر امروز تا روز یکشنبه در استان های ایلام، خوزستان و جنوب غرب کشور وزش باد شدید خواهیم داشت که می تواند در این مناطق همراه با گرد و خاک باشد.

این کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش نسبی دما در استان های ساحلی خزر خبر داد و افزود: امروز و فردا بیشینه دمای رشت ۳۱ درجه سانتی گراد، روز یکشنبه ۲۷ درجه سانتی گراد و مجدد روز دوشنبه به ۲۹ درجه می رسد.

به گفته وی، طی روزهای یکشنبه و دوشنبه دریای خزر و بعد از ظهر فردا و روز یکشنبه شمال و مرکز خلیج فارس مواج است.
آسمان تهران صاف است

نقشینه درباره آخرین وضعیت آب و هوای تهران بیان کرد: طی ۵ روز آینده آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری و در ارتفاعات تهران همراه با افزایش ابر و بارش پراکنده خواهد بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی در پایان بیشینه دمای امروز مهرآباد را ۳۶ درجه و شنبه ۳۸ درجه سانتی گراد اعلام کرد و گفت: بیشینه دمای شمیرانات روز شنبه ۳۵ درجه سانتی گراد است و به طور کلی نوسانات دمایی چندانی طی چند روز آینده نداریم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
× لغو پاسخ

نام

ایمیل

نظر شما *

captcha

* لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید

این مطالب را از دست ندهید….

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس

منبع: خبرگزاری مشرق نیوز

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.