راز اجساد خانه ویلایی! +عکس

مشرق نیوز

mshrgh.ir/1066701
mshrgh.ir/1066701

کد خبر ۱۰۶۶۷۰۱

تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ – ۰۳:۱۵

 1. جامعه

راز اجساد خانه ویلایی! +عکس

قتل نمایه

با دستگیری عامل قتل زوج میان سال در بولوار امامت مشهد، راز اجساد خانه ویلایی در تلاش ۴۸ ساعته کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی و با دستورات ویژه قضایی فاش شد.

به گزارش مشرق، شب یک شنبه گذشته، حادثه آتش سوزی منزل ویلایی در بولوار امامت مشهد، امدادگران ایستگاه شماره ۳۳ آتش‌نشانی را از پای سفره افطار به محل حادثه کشاند اما با اطفای شعله های سرکش آتش که از چند نقطه منزل طبقه دوم زبانه می کشید ناگهان اجساد خون آلود زوج میان سال در میان دودهای غلیظ نمایان شد. کارشناسان آتش نشانی که با هدایت آتشپاد دوم محمدجواد سبحانی به عمدی بودن ماجرای آتش سوزی رسیده بودند، در حالی بررسی های تخصصی خود را به کانون های وقوع آتش کشیدند که دیگر ماجرا جنایی شده بود و قاضی ویژه قتل عمد مشهد به همراه کارآگاهان اداره جنایی آگاهی در مسیر امامت ۶۲ قرار داشتند. دقایقی بعد با حضور قاضی کاظم میرزایی، رازگشایی از اجساد خانه ویلایی در دستور کار قرار گرفت. کارآگاهان با راهنمایی های قاضی باتجربه شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، پای در دهلیزهای تاریک این پرونده جنایی گذاشتند و با فرضیه های متفاوتی روبه رو شدند که این معمای جنایی هولناک را پیچیده تر می کرد.

بیشتر بخوانید:

جنایت وحشتناک در خانه ویلایی! +عکس

به همین دلیل جلسه تجزیه وتحلیل این ماجرا در حالی با حضور سرهنگ جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) و سرهنگ محمدرضا غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی) برگزار شد که شب به نیمه رسیده بود. فرضیه های جنایی که زیر ذره بین تخصص های فنی قرار داشت به جایی رسید که مشخص شد قاتل بی نام و نشان وارد خانه ویلایی شده و بعد از قتل زوج میان سال، منزل را به آتش کشیده است. این حقیقت تلخ با اظهارنظر پزشکی قانونی که «قربانیان جنایت قبل از آتش سوزی و با ضربات چاقو جان باخته اند» وارد مرحله جدیدی شد بنابراین ادامه تحقیقات میدانی به هنگام سحر دوباره به محل جنایت کشیده شد. این بار گروه ویژه ای از کارآگاهان ورزیده آگاهی به سرپرستی سرهنگ علی بهرامزاده (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) در کنار قاضی میرزایی، کنکاش های جنایی را با دعوت از کارشناسان باتجربه آتش نشانی ادامه دادند. بررسی های دقیق بیانگر آن بود که عامل یا عاملان جنایت، با سرقت تلویزیون و گوشی تلفن همراه مقتول و همچنین انداختن دستبندهای پلاستیکی خون آلود در حیاط، تلاش کرده اند وقوع قتل را به سارقان ناشناس نسبت دهند و با آتش زدن ساختگی خانه ویلایی، آثار جرم را از بین ببرند.

قاتل چه کسی بود؟

با صدور دستورات محرمانه ای از سوی قاضی میرزایی، گروه ویژه کارآگاهان با نظارت مستقیم سرهنگ غلامی به بررسی وضعیت اجتماعی مقتولان پرداختند اما نقطه سیاهی در زندگی پرفراز و نشیب آن ها پیدا نشد. مریم (مقتول ۵۰ ساله) از سال ۹۶ با حسن (مقتول ۶۱ ساله) ازدواج کرده بود و زندگی بی حاشیه ای را می گذراندند ولی در این میان بسته بودن در حیاط تنها سرنخ این معمای جنایی شد. نیروهای آتش نشان وقتی به محل حادثه رسیده بودند در حیاط از داخل بسته بود بنابراین باید فردی آشنا با مقتولان وارد منزل آن ها شده باشد یا کسی که کلید خانه را دارد! این فرضیه ذهن ها را به سوی مستاجر طبقه اول خانه ویلایی کشاند. جایی که زوج جوانی در آن زندگی می کردند اما آن ها در منزل حضور نداشتند. به همین دلیل و با دستور مقام قضایی تحقیقات غیرمحسوس توسط سروان جمالی (افسر پرونده) درباره ساعت های ورود و خروج همسایه در حالی آغاز شد که همسایگان تردد هراسان جوانی قد بلند با موهای پرپشت و آشفته را تایید کردند. این ها مشخصات ناصر جوان ۲۷ ساله‌ای بود که در طبقه پایین خانه ویلایی مقتولان زندگی می کرد. به همین دلیل کارآگاهان به کمین ناصر نشستند تا این که روز بعد او سوار بر خودروی پژو ۲۰۶ در حالی قصد ورود به منزلش را داشت که مدام از همسایگان می پرسید چه اتفاقی افتاده است؟ در این هنگام بود که کارآگاهان با دیدن موهای تراشیده او، پی به حقیقت ماجرا بردند و بلافاصله حلقه های قانون را بر دستان این متهم گره زدند.

اعتراف به جنایت

این جوان ۲۷ ساله که تلاش می کرد خود را بی خبر از ماجرای قتل نشان دهد اسنادی را رو کرد که هنگام وقوع قتل در منزل پدرزنش بوده است! اما وقتی کارآگاهان با راهنمایی های قاضی میرزایی و با شیوه های فنی این زوج را به طور جداگانه مورد بازجویی قرار دادند به نقطه تاریکی رسیدند که نشان می داد جوان ۲۷ ساله به بهانه برداشت پول از عابر بانک برای ساعتی منزل پدرزنش را ترک کرده است.

در حالی که دقایقی بیشتر به اذان صبح روز گذشته نمانده بود و متهم در تنگنای سوالات تخصصی قاضی ویژه قتل عمد و رئیس اداره جنایی آگاهی دست و پا می زد تا برای تناقض گویی هایش، داستان دیگری سرهم کند ناگهان فریاد زد به آن پیرمرد سوءظن داشتم به همین خاطر هم او را کشتم! این اعتراف مقابل دوربین‌های اتاق بازجویی پلیس، سکوت را به فضای پلیس آگاهی بازگرداند و این گونه گروه ویژه کارآگاهان در کنار مقام قضایی به صرف سحری مشغول شدند و صبح روز بعد دوباره بازجویی ها با نظارت سرهنگ شفیع زاده ادامه یافت.

صحنه سازی برای نابودی آثار جرم

متهم ۲۷ ساله این پرونده جنایی که فقط طی ۴۸ ساعت به چنگ قانون افتاد در ادامه اعترافاتش گفت: احساس می کردم آن مرد ۶۱ ساله به گونه ای مرموز به همسرم نگاه می‌کند و به همین دلیل از او کینه به دل گرفتم و سوءظن پیدا کردم. روز حادثه با نقشه ای که از قبل کشیده بودم دستبندهای پلاستیکی را تهیه کردم و به منزل پیرمرد رفتم. آن ها ابتدا از حضور ناگهانی من شوکه شدند ولی باز هم مرا دعوت به نشستن کردند. در یک لحظه چاقو را از آشپزخانه منزلشان برداشتم و ضرباتی به مرد ۶۱ ساله زدم. همسرش برای کمک به او به طرفم حمله ور شد که ضربه ای هم به او زدم و آن زن به داخل اتاق دیگر گریخت و روی زمین افتاد. سپس دست و پاهای آن زن را با سیم اتو و کمربند مانتو بستم. بر اثر زخم های عمیق چاقو خون زیادی از مرد ۶۱ ساله رفت و او در پذیرایی جان سپرد. من هم خانه را ترک کردم و به منزل پدرزنم رفتم جایی که همسرم را به آن جا برده بودم تا ثابت کنم هنگام وقوع حادثه در منزل پدرزنم بودم ولی به بهانه برداشت پول از عابربانک سراغ زوج مذکور رفتم!

متهم این پرونده جنایی ادامه داد: عصر هنگام دوباره به منزل این زوج بازگشتم و با یک بطری یک لیتری بنزین چند نقطه از منزل را به آتش کشیدم و حتی تشکی روی مرد انداختم و آن را آتش زدم. سپس با انداختن دستبندهای پلاستیکی خون آلود در حیاط منزل، تلویزیون و گوشی تلفن او را هم با خودم بردم تا پلیس را گمراه کنم! بعد هم گوشی و تلویزیون را در پنجراه مشهد به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان فروختم و به سر کارم بازگشتم!

فکر نمی کردم کسی به من مشکوک شود با وجود این موهایم را کوتاه کردم تا جلب توجه نکند! چرا که همسایگان مرا با موهای بلند دیده بودند و …

اگرچه این متهم به صراحت ارتکاب قتل را پذیرفت اما هنوز زوایای مبهم دیگری در این پرونده جنایی وجود دارد که بررسی تخصصی آن ها با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی کاظم میرزایی و توسط کارآگاهان اداره جنایی آگاهی آغاز شده است.

منبع: روزنامه خراسان

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
× لغو پاسخ

نام

ایمیل

نظر شما *

captcha

* لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید

نظرات

 • انتشار یافته: ۱۹
 • در انتظار بررسی: ۲
 • غیر قابل انتشار: ۰
 • IE

  ۰۷:۴۱ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

  ۲۶ ۱

  پاسخ

  معلومه اینم دروغه مشکل داشتی خونتو عوض میکردی چرا دو نفرو کشتی فقط اعدامش کنند که بفهمه مملکت هرکی هرچی نیست

  • IR

   ۱۲:۱۶ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

   ۲ ۰

   خونه رو نباید به غریبه مستاجر داد…اصلا به جوونهای بیکار و بی عار امروزی اعتباری نیست

  • IR

   ۱۴:۲۱ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

   ۳ ۱

   این را کسانی بخوانند که برای چند ریال کرایه بیشتر هر سال مستاجران بینوا را میریزند بیرون ، تا با یکی دیگه قرار داد ببندند

 • IR

  ۰۸:۴۱ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

  ۱۰ ۶

  پاسخ

  در کدام خبرحوادث، گزارش لحظه به لحظه از ساعت بازجویی و بلند شدن از سر ناهار و … ارائه می شود که در این خبر به طور ویژه ای زوم شده روی افطار نزدیک اذان صبح و … نویسنده این خبر یا جاهل است یا ژورنالیست ضددین است که با زیرکی تمام از سبک تداعی گری برای نوشتن خبر قتل استفاده می کند با کدهای ماه رمضان

  • IR

   ۰۹:۵۵ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

   ۳ ۶

   شما هم احتمالا خیلی شکاک هستید.من که چیز ضد دینی ندیدم.خوب گفته آتشنشان ها داشتن روزه شون رو باز میکردن که خبر آتش سوزی بهشون میرسه.تو تمام خبرهای این مدلی ساعت اتفاق حادثه اعلام میشه.

  • IR

   ۱۱:۰۴ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

   ۴ ۳

   ساقیتو عوض کن ، ما مشغول خوندن داستان بودیم . فکر این نبودیم ماه رمضانه :))

  • IR

   ۱۳:۴۵ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

   ۰ ۱

   چرا برای تبلیغ هر جنسی از خانم های خوشگل با مناظر زیبا استفاده می شود؟ برای اینکه طبق روانشناسی با حضور خانمهای زیبا، شما ان جنس را با ان خانم زیبا تداعی خواهید کرد و هنگام فکر کردن به جنس تصویر ان خانم در ناخوداگاهتان تداعی خواهد شد

  • محمد
   IR

   ۱۸:۰۳ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

   ۰ ۰

   سکولاریسم ها چقدر به افطار ونماز وروزه وامر به معروف وحج وزکوه وخمس عکس العمل نشان می دهند . ماهم می گوئیم چرا درفیلم ها طرف صبح از خواب بیدار می شود صبحانه می خورد اما نماز نمی خواند. یا شام دعوت دارند اما از نشان دادن رفتن هنر پیشه ب لجظه ای از ورود وخروج ه مسجد اکراه دارند

 • IR

  ۰۸:۴۷ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

  ۹ ۳

  پاسخ

  اگر ادعایش در مورد نگاه پیرمرد راست باشد ایا اینقدر که حواسش به چشم مرد نامحرم بود ایا به پوشش و ارایش همسر خود هم نگاهی داشته است ؟؟؟

 • IR

  ۰۹:۰۳ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

  ۵ ۷

  پاسخ

  ماشاالله خراسان، هر روز خبرهای اینچنینی!!!

  • IR

   ۱۶:۴۴ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

   ۱ ۰

   اینکه مشرق علاقه خاصی به روزنامه خراسان داره مخصوصا صفحه حوادثش، دلیل نمیشه که نتیجه گیری منفی نسبت به خراسان داشته باشید

 • IR

  ۰۹:۵۸ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

  ۳ ۴

  پاسخ

  کارآگاهان خبره، ترفندهای پلیسی …. چه آب و تابی هم میدهند. باباجان "گروهبان دودو" هم میدونه که اگر دوربین دو تا بقالی را که در هر محل هم ۱۰ تا ازش هست را چک کنید. ظرف نیم ساعت هر کسی را می توانید پیدا کنید. عجب!!

 • IR

  ۱۰:۵۳ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

  ۳ ۰

  پاسخ

  واااای بتورم نمیشه بخاطرهمچین چیزی کسی جنایت به این بزرگی واینقدرسنگدلان انجام بده

 • IR

  ۱۱:۰۰ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

  ۱ ۰

  پاسخ

  خون بیگناهان او را گیر انداخت

 • IR

  ۱۱:۰۲ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

  ۵ ۱

  پاسخ

  اینگونه افراد باید فردای جنایت اعدام شوند ولی بعد از ده سال تازه از زندان فرار میکند

 • DE

  ۱۱:۱۱ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

  ۳ ۱

  پاسخ

  قدیمها افراد شیطان صفتی مانند این حیوان را به صلیب میکشیدند .یعنی دوتا چوب بصورت بعلاوه درست میکردند و با میخ طویله همانجاییکه این افراد تربیت شده اند دوتا کف دستاشون میکوبیدند دوتا هم به پاهاشون میگذاشتند تا همچین کم کم بمیره و جون بکنه .این افراد را نیایستی گلوله حرومشون کرد حروم زاده ها را. یا بایستی انداختشون در وان زالو تا زالوها تمام خون کثیف این کثافتها را بمکند تا یواش یواش بمیره.

 • IR

  ۱۱:۴۶ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

  ۲ ۰

  پاسخ

  علت جنایت چیز دیگه ای بوده مطمعن باشید

 • mj
  IR

  ۱۳:۱۲ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

  ۰ ۱

  پاسخ

  علت اصلی گرفتن خونه ازمقتول بوده ..که قاتل بزوریخونه ملیاردی صاحب بشه. گفته میکشیمش خونه روتصاحب میکنیم.

 • جوجه تیغی بدنساز
  IR

  ۱۶:۵۹ – ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

  ۰ ۱

  پاسخ

  عجب غیرت مثال زدنی ای. دمت گرم مشتی. او را به خاطر غیرتش آزاد کنید، اگر لوح تقدیرش نمیدید. در جامعه بی غیرتها, تو قاتل باش.

این مطالب را از دست ندهید….

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس

منبع: خبرگزاری مشرق نیوز

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.