رییس قوه قضاییه انتخاب قالیباف به ریاست مجلس یازدهم را تبریک گفت

به گزارش روز پنجشنبه قوه قضاییه، در متن پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی به قالیباف آمده است: انتخاب جنابعالی به عنوان رییس مجلس شورای اسلامی با رای اکثریت قاطع نمایندگان مجلس که نشانه وحدت و همدلی منتخبین ملت است را تبریک عرض می نمایم.

در ادامه این پیام آمده است: قوه قضائیه در مسیر تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامی و اجرای رهنمودها و تدابیر حکمیانه رهبر فرزانه انقلاب آمادگی خویش را در جهت تعامل برادرانه با مجلس برخاسته از آراء مردم اعلام می کند و امیدوار است در پرتو این تعامل و همکاری و با شناخت درست شرایط و اولویت های کشور مجلس یازدهم بتواند با قانون‌گذاری صحیح و اعمال نظارت‌های قانونی و موثر و کارآمد نسبت به مرتفع نمودن مشکلات جامعه و مردم به ویژه در حوزه اقتصاد و فرهنگ و از بین بردن زمینه‌های فساد نقش موثرتری ایفا نماید. دوام توفیقات جنابعالی و اعضا محترم هیات رئیسه و عموم نمایندگان را در سایه هدایت و توفیق الهی از درگاه ایزد منان مسالت می نمایم.

منتخبان مجلس یازدهم، محمدباقر قالیباف منتخب مردم تهران را به عنوان رییس مجلس شورای اسلامی برای سال اول مجلس یازدهم انتخاب کردند.

محمدباقر قالیباف در جریان انتخابات هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با ۲۳۰ رای به عنوان رییس مجلس یازدهم برای سال اول انتخاب شد، سید مصطفی میرسلیم ۱۲ رای و فریدون عباسی از دیگر نامزدهای ریاست مجلس نیز ۱۷ رای کسب کردند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.