سریال دستگیری‌ها در شهرداری و شورای شهر اوشان فشم

سریال دستگیری‌ها در شهرداری و شورای شهر اوشان فشم

دو عضو شورای شهر اوشان فشم، میگون دستگیر شدند، تا سریال دستگیری ها در مدیریت شهری این منطقه خوش آب و هوا ادامه داشته باشد.

به گزارش مشرق، چندی است، تخلفات مالی کارکنان و اعضای شورای اسلامی شهر اوشان فشم و میگون زیر ذره بین دقیق دستگاه قضائی قرار دارد و در این راستا ابتدا ۳۰ اردیبهشت ماه بود، که شهردار، یکی از کارکنان و دو عضو شورای اسلامی اوشان فشم، میگون دستگیر شدند.

بیشتر بخوانید:

شورای شهر تهران پیگیر تخلف ملک نهاد ریاست جمهوری

در ادامه و پس از گذشت ۳۱ روز، ظهر شنبه ۳۱ خرداد ماه نیز رئیس و یک عضو دیگر شورای شهر شهر اوشان، فشم و میگون به همراه دو نفر از کارکنان شهرداری اوشان، فشم میگون که در امور مالی و کمیسیون ماده ۱۰۰ فعالیت داشتند دستگیر شدند.

این افراد توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات بازداشت و برای سیر قانونی پرونده تحویل دادگاه بخش رودبار قصران شدند.

تأیید دستگیری‌ها توسط مرجع قضائی

رئیس حوزه قضائی رودبار قصران با تأیید این دستگیری‌ها اظهار داشت: بررسی تخلفات مالی در شورای شهر و شهرداری اوشان، فشم میگون همچنان در دستور کار قرار دارد.

مهدی عزیزیان ادامه داد: تحقیقات تکمیلی از شهردار، مسئول دفتر وی و دو تن از اعضای شورای شهر اوشان، فشم میگون که پس از این دستگیر شده بودند، نیز در حال انجام است.

وی گفت: اجازه نمی‌دهیم، حقی از بیت المال تضییع شود.

هیچ تخلفی بدون پیگیری نخواهد ماند

امام جمعه رودبار قصران نیز از مبارزه با فساد اقتصادی در این بخش تقدیر کرد و در این خصوص گفت: بارها نسبت به دوری از فساد اقتصادی و نصیحت برخی از آقایان از تریبون نماز جمعه اقدام کرده بودم، اما متأسفانه توجهی نشد.

حجت الاسلام سید مجتبی حسنی اضافه کرد: متخلفان و مفسدان اقتصادی بدانند، هیچ تخلفی بی پیگیری و مصون از برخورد نخواهد بود.

بر اساس این گزارش، کامیار شعبانی، هفتم خردادماه سال جاری و هفت روز پس از دستگیری شهردار، به عنوان سرپرست شهرداری فشم منصوب شد.

منبع: خبرگزاری مشرق نیوز

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.