سماجت کثیف !

مشرق نیوز

mshrgh.ir/1081440
mshrgh.ir/1081440

کد خبر ۱۰۸۱۴۴۰

تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ – ۰۱:۵۵

 1. جامعه

سماجت کثیف !

دختر نمایه

زن ۴۰ ساله ای که ساندویچ فروش را در «لانه مرگ» به قتل رسانده است، صبح روز گذشته از یک «سماجت کثیف» پرده برداشت و راز این جنایت را فاش کرد.

به گزارش مشرق، شب دوازدهم خرداد زن و مردی پژوسوار، پیکر خون آلود جوانی را به بیمارستان فارابی مشهد رساندند تا مداوا شود. زمانی که کادر درمانی بیمارستان پیکر نیمه جان جوان ۳۳ ساله را به بخش اورژانس بردند، راننده ۲۷ ساله پژو ۲۰۶ به بهانه پارک خودرو در پارکینگ ، به بیرون از بیمارستان رفت و به همراه زن ۴۰ ساله ای که همراهش بود، سوار بر خودرو از محل متواری شد. از سوی دیگر اقدامات پزشکی برای نجات مجروح ۳۳ ساله بی نتیجه ماند و او درحالی جان سپرد که اصابت شیء برنده به ران پایش، حکایت از وقوع یک جنایت داشت. به همین دلیل ساعتی بعد کارکنان مرکز درمانی مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دادند.

دقایقی بعد به دستور سرهنگ باقرزاده (رئیس کلانتری نجفی)، گروهی از ماموران گشت و تجسس عازم مرکز درمانی شدند و پس از انجام یک سری تحقیقات مقدماتی، ماجرا را به قاضی کاظم میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) گزارش کردند.

درحالی که سپیده صبح آسمان مشهد را فرا گرفته بود، مقام قضایی به همراه گروه ویژه ای از نیروهای تخصصی اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی عازم بیمارستان فارابی شدند.

بررسی های میدانی نشان می داد که زن و مرد جوان با حالتی مضطرب و سوار بر پژو ۲۰۶ درحالی از بیمارستان گریخته اند که سعی داشتند آثاری از خودشان در مرکز درمانی به جا نگذارند به همین دلیل نیز فرم های بیمارستانی را تنظیم نکرده بودند! اما تجربه قضایی قاضی ویژه قتل عمد، افکار کارآگاهان را به سوی اقدامات فنی سوق داد که معمولا مجرمان در حالت استرس و اضطراب از خود بر جا می گذارند. تماس اشتباهی زن جوان با آتش نشانی به جای اورژانس در ساعت وقوع جرم و همچنین ردیابی شماره انتظامی خودرو، از سرنخ های مهمی بود که سروان جمالی (افسر پرونده) با راهنمایی های قاضی میرزایی به پیگیری آن ها پرداخت.

تماس با مالک خودرو پژو ۲۰۶ مشخص کرد که این خودرو ۱۰ سال قبل به صورت قولنامه ای فروخته شده است. درنهایت کارآگاهان اداره جنایی که با نظارت و هدایت مستقیم سرهنگ محمدرضا غلامی ثانی (رئیس با تجربه اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی) به ردزنی های اطلاعاتی خود ادامه می دادند، در مدت کوتاهی موفق شدند شماره تماس راننده ۲۷ ساله را به دست آورند اما این جوان در یکی دیگر از شهرهای خراسان رضوی حضور داشت و هنوز از ماجرای مرگ جوان ۳۳ ساله مطلع نبود! به همین دلیل کارآگاهان با توسل به شگردهای فنی و اطلاعاتی محل سکونت خواهر او را در بولوار پیروزی مشهد شناسایی کردند و با دستور مقام قضایی، به تحقیق از وی پرداختند چرا که تصاویر دوربین های مدار بسته نشان می داد که خواهر راننده ۲۷ ساله پژو نیز در شب حادثه همراه او بوده است. این زن وقتی در حضور قاضی میرزایی، مورد بازجویی های تخصصی قرار گرفت هنوز نمی دانست که جوان ۳۳ ساله به قتل رسیده است.

او که فکر می کرد آن جوان سمج پس از اقدامات درمانی زنده مانده است، درباره ماجرای این حادثه وحشتناک گفت: در سال پایانی کارشناسی ارشد رشته حقوق بین المللی تحصیل می کنم و فرزند بزرگم نیز ۲۴ سال دارد، با وجود این با همسرم اختلافاتی داشتم و از او دلخور بودم. حدود ۱۰ ماه قبل با ناراحتی از شهرستان (محل زندگی قبلی) به مشهد آمدم، گرسنه ام بود، به یک ساندویچی در خیابان امام رضا(ع) رفتم. یک چک ۵۰۰ میلیون تومانی از شوهرم داشتم و هنگام صرف ساندویچ به صورت تلفنی با خانواده ام درباره این چک صحبت می کردم غافل از این که جوان ساندویچ فروش به حرف هایم گوش می دهد. بعد از این ماجرا برای پرداخت وجه ساندویچ در دستگاه پوز کارت کشیدم و به شهرستان بازگشتم.

حدود ۱۰-۱۵ روز بعد از این موضوع، جوان ساندویچ فروشی که خودش را «حمید-ج» معرفی می کرد، با من تماس گرفت و بی پرده به من ابراز علاقه کرد. هاج و واج مانده بودم. به او گفتم من شوهر دارم و پسرم در سن و سال توست ولی او همچنان با سماجت اصرار می کرد از روزی که مرا در ساندویچ فروشی خودش دیده، عاشقم شده است. به او گفتم شماره تلفن مرا چگونه به دست آوردی؟ گفت: از روی دستگاه پوز به بانک صادرکننده کارت زنگ زدم و با این ترفند که یکی از مشتریانم یک صفر بیشتر به دستگاه وارد کرده است، از کارمند بانک خواهش کردم تا شماره تلفن و شماره کارت را برای بازگرداندن وجه اضافی مشتری به من بدهد! کارمند هم که ساعت دقیق و تاریخ واریز وجه از دستگاه پوز مغازه ام را دید، شماره تلفن تو را به من داد!

این زن جوان در ادامه اعترافاتش افزود: آن روز تلفن را قطع کردم اما آن جوان دوباره تماس گرفت، پیامک داد، از طریق فضاهای مجازی وارد شد و … خلاصه آن قدر این سماجت کثیف را برای ارتباط با من ادامه داد که دیگر از آبرویم می ترسیدم. اگر فرزند یا شوهرم از این تماس ها و پیامک ها مطلع می شدند رسوایی بزرگی به بار می آمد و هیچ کس باور نمی کرد من هیچ ارتباطی با این جوان سمج ندارم! بالاخره برای آن که شر او را از سرم کم کنم، پیشنهاد ملاقات حضوری اش را پذیرفتم و برای بار دیگر به مشهد آمدم! به او گفتم برای رضای خدا دست از سرم بردارد! اما مرغ او یک پا داشت و فقط ادعا می کرد عاشقم شده است و نمی تواند مرا فراموش کند! باز هم به تهدیدها و خواسته هایش توجهی نکردم ولی او حتی به مدرسه فرزند دیگرم زنگ می زد و پیامک های عاشقانه می فرستاد. در آخر هم مدعی شد اگر مبالغی پول به او بدهم دست از سرم برمی دارد. خلاصه در طول ۱۰ ماه از ۱۰۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون تومان برای حفظ آبرویم به او دادم! ولی باز هم پول بیشتری می خواست تا این که موضوع کرونا پیش آمد و ساندویچی «حمید» تعطیل شد.

او با من تماس گرفت و ادعا کرد که باید ۲۰ میلیون تومان به او بدهم تا اجاره مغازه اش را بپردازد وگرنه باید مغازه ساندویچ فروشی را تحویل بدهد! هر چه التماس می کردم من این قدر پول ندارم باز هم او تهدیدم می کرد که آبرویت را می برم! به ناچار ماجرا را برای برادرم حسن بازگو کردم و گفتم آبرویم در خطر است. برادرم نیز تهدیدهای آن جوان ساندویچ فروش را از پشت خط شنید و به من گفت با او در منزل خودم قرار بگذارم چرا که از حدود دو ماه قبل به مشهد آمده ام و در بولوار پیروزی زندگی می کنم! من هم با حمید تماس گرفتم و او را به بهانه دادن پول به خانه ام کشاندم. اول گفتم پنج میلیون می دهم بقیه را هم مدتی بعد پرداخت می کنم اما او می گفت باید ۲۰ میلیون را یک جا بدهم. قبل از آن که حمید به خانه بیاید برادرم در طبقه دوم مخفی شد و زمانی که حمید به خانه ام آمد ناگهان رو در روی برادرم قرار گرفت و ادعا کرد که عاشقم شده و مرا دوست دارد!

در عین حال کار به مشاجره و دعوا کشید! وقتی آن ها با هم گلاویز بودند، من چاقوی آشپزخانه را برداشتم و هنگامی که حمید به سمت من حمله ور شد تا مرا گروگان بگیرد، از ترس چاقو را به پایش زدم تا به جای حساس بدنش نخورد! زمانی که خون آلود روی زمین افتاد به اشتباه به جای اورژانس به آتش نشانی زنگ زدم، خیلی ترسیده بودم چون خون ریزی او بند نمی آمد به همین دلیل پیکر مجروح او را با خودروی ۲۰۶ برادرم به بیمارستان فارابی بردیم و پنهانی از آن جا گریختیم!…

در پایان اعترافات زن ۴۰ ساله، وقتی قاضی میرزایی خبر مرگ جوان ساندویچ فروش را داد، این زن حقوق دان سرش را روی دیوار گذاشت و به سیاهی روزگارش اندیشید تا شاید…

تحقیقات در این باره همچنان ادامه دارد.

منبع: روزنامه خراسان

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
× لغو پاسخ

نام

ایمیل

نظر شما *

captcha

* لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید

نظرات

 • انتشار یافته: ۲۲
 • در انتظار بررسی: ۳
 • غیر قابل انتشار: ۱
 • ماهی
  US

  ۰۲:۲۸ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۱۳ ۸

  پاسخ

  من چندین سال پیش مزاحم تلفنی داشتم که شب و نصفه شب زنگ میزد٫ منم چندین ماه تلفنم را خاموش کردم عوضش از دستش خلاص شدم. نمیخواستم شکایت کنم چون طرف را پیدا هم میکردن ممکن بود کینه بگیره. بهرحال من فکر میکنم راه حل ساده ای هست این روزها که سیم کارت ارزانم هست.

 • IR

  ۰۳:۳۹ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۲۲ ۸

  پاسخ

  خوب کرده کشته
  جامعه پر از این جور ادم هاست و سزاشون مرگه

  • IR

   ۱۱:۳۶ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

   ۰ ۰

   ای بر اصلاحات غربی لعنت بر مروجان بی بندوباری لعنت بر بیحیایی لعنت بر قاتلین غیرمستقیم دختر ابی بخاطر تشویق رفتن دخترا به استادیوم مردانه از اینفانتینو تا داخلیها لعنت بر قاتلین رومینا و ان دختر خویی بخاطر اشاعه فحشا لعنت بر اونهایی که هی میگن با چهار لاخ مو چیکار دارید که الان دیگه چیزی تا برهنگی کامل نمونده لعنت

 • IR

  ۰۴:۱۹ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۳۲ ۲

  پاسخ

  حتی یک کودک حرف‌های این زن را نمی پذیرد . زنی با چهل سال سن که به کمال عقلی رسیده ه و تازه حقوقدان هم هست اگر واقعا خطایی نکرده برای چه باید از آبروریزی بتر سه ، اگر مقتول تلفن این زن را همانطور که خودش ادعا کرده بدست آورده بود این زن چرا از خانواده و همسرش و نهایتا پلیس برای کم کردن شر این مزاحم کمک نخواست و حاضر شد برای گناه نکرده چند میلیون باج بدهد ؟

 • IR

  ۰۶:۰۶ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۴۷ ۱۴

  پاسخ

  تو هم ماله کش کثافت کاری زنان پلید هستی ! آخه کدوم احمقی این اراجیف باور میکنه برا اینکه از شرش راحت بشه برگشته مشهد و باهاش ملاقات حضوری داشته !

 • مردم
  IR

  ۰۶:۱۷ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۱۵ ۱

  پاسخ

  این خانم اگه همون روزهای اول آشنایی با این پسر طماع خطش رو خاموش می‌کرد برای مدتی یا کلا عوض می‌کرد کار به اینجا نمی‌کشید.. کدوم غریبه یک‌شبه عاشق یه خانم خیلی بزرگتر ازخودش میشه و اینجور سمج بازی در میاره؟!! البته خانمه معلومه خودش از اول شل گرفته بود قضیه رو

 • IR

  ۰۶:۲۴ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۲۳ ۱۰

  پاسخ

  این روند روزنامه خراسان باید متوقف شود. در همه جای کشور این جنایتها هست اما فقط روزنامه خراسان است که گویی وظیفه را مشهد را کانون جرم و جنایت در ایران معرفی کند.

 • IR

  ۰۶:۵۶ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۱۶ ۱

  پاسخ

  میخواد حرفاش رو باور کنند؟ زنی ۴۰ ساله دانشجوی حقوق بین الملل متاهل دارای فرزند ۲۴ ساله مگه ممکنه این مسخره بازیها ازش سربزنه؟! البته مجبور میشه حقیقت رو بگه و سرانجام عمل ننگین خودش رو ببینه. اگه ریگی به کفشت نبود بلافاصله به همسرت میگفتی و خانم حقوقدان میرفتی شکایت میکردی تا پدر جوان سمج رو قانون دربیاره نه این همه باج بدی در حالی که مدعی هستی کاری هم نکردی!!!

 • خاطره
  IR

  ۰۶:۵۸ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۸ ۳

  پاسخ

  اگر این داستان واقعیت داشته باشه مردک حقش بوده

 • IR

  ۰۷:۱۹ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۱۷ ۰

  پاسخ

  یه شماره تلفن فقط ازت داشته
  از همون اول مدتی خط خودتو عوض میکردی
  یا کافی بود یکبار به عنوان مزاحم به پلیس مراجعه میکرد
  طرف احضار میشد، تعهد میداد و تمام
  این چه درس قوی خوندنی است که به کار نیومده

  • IR

   ۱۳:۳۹ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

   ۰ ۰

   دقیقا فقط یک شماره داشته ..لجن هایی هستن شماره تلفن دختر و برادر و پدرش را دارند بعلاو ه آدرس خونه و محل کار و …هم دارند و اذیت های کثیف در حد تعقیب و گریز و پاپوش درست کردن و …ولی اون دختر یک بلندگو دستش گرفته و بلند بلند برای همه میگه و درخواست داره جلو این نره خرتون رو بگیرید !

 • IR

  ۰۷:۴۰ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۱۰ ۰

  پاسخ

  به جای اینکارها مستقیم به پلیس زنگ بزنید و شکایت کنید چرا همیشه ملت سعی دارند خودشون راسا وارد عمل بشن

  • IR

   ۱۱:۰۴ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

   ۲ ۰

   البته واقعاً اگر گزارت به پلیس و دادگاه بیافته میفهمی که در خیلی موارد در عمل هیچ کاری انجام نمیدن، میگن خیلی کارهای مهمتر داریم!

 • IR

  ۰۸:۲۱ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۴ ۷

  پاسخ

  حقش بود که بمیره، یک زندگی رو نابود کرد. بجهنم.

 • IR

  ۰۸:۲۷ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۱۹ ۱

  پاسخ

  خوب بابا شکایت می کردید به کلانتری – چرا دیگه قرار مدار گذاشتی !

 • IR

  ۰۸:۳۹ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۵ ۰

  پاسخ

  اگه واقعیت رو گفته حقش بوده که بمیره. یه آشغال کمتر بهتر.

 • IR

  ۰۸:۴۹ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۴ ۰

  پاسخ

  هیچ آدمی به این راحتی به دام نمیافته معلومه خود زنه تا یه جایی باش رفته پسره هم دیگه زیادی طمع کرده وگرنه این یه داستان بی ارزشه

 • IR

  ۰۹:۱۴ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۳ ۱

  پاسخ

  این چه عکسیه گذاشتید؟ خدایی اش همشهری بهتر از شما در این مورد کار کرده عکس اونا رو ببینید.
  محجبه ها کم توسط ماهواره ها تحقیر میشن شما هم بهشون حمله کنید

 • ن
  IR

  ۰۹:۳۴ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۵ ۰

  پاسخ

  منم یکی تلفنی اخاذی می خواست بکنه رفتم شکایت کردم هیچ پیگیری نشد .مجبور شدم گوشی رو خاموش کنم

 • حجت
  IR

  ۰۹:۳۶ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۷ ۰

  پاسخ

  منم مزاحم داشتم. اول جواب نمی دادم. اما دیدم اساسی رو اعصابه. وقتی طرف زنگ می زد وصل می کردم و می ذاشتم جلو تلوزیون. بعد یه مدت دید فقط پول تلفنش زیاد شده. خودش بی خیال شد.

 • IR

  ۱۳:۴۶ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۱ ۰

  پاسخ

  حتما خودش اون ۵۰۰میلیون رو از شوهرش با کلک گرفته یا دزدی کرده و در طی صحبت های تلفنی اون پسر متوجه شده و اینجوری اخاذی میکرده

 • IR

  ۱۴:۵۱ – ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

  ۰ ۰

  پاسخ

  لعنت به این روزگار و صسرنوشن من ۴۰سالمه هنوزم نتونستم زن بگیرم اینشون تو ۴۰سالگی فرزند ۲۴ساله دارد!!!

این مطالب را از دست ندهید….

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس

منبع: خبرگزاری مشرق نیوز

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.