شهادت آتش‌نشان تهرانی حین اطفای آتش‌سوزی در خیابان شوش

شهادت آتش‌نشان تهرانی حین اطفای آتش‌سوزی در خیابان شوش

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از شهادت یک آتش‌نشان در جریان اطفای آتش‌سوزی یک مغازه در خیابان شوش خبر داد.

– اخبار اجتماعی –

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر شهادت یک آتش‌نشان در جریان اطفای آتش‌سوزی یک مغازه در تهران، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۲۰:۳۵ امشب یک مورد آتش‌سوزی در یک مغازه واقع در خیابان شوش، خیابان صابونیان به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور نخستین گروه از آتش‌نشانان در مدت زمان کمتر از چهار دقیقه در محل حادثه، ادامه داد: محل حادثه یک گاراژ بود که تعدادی زیادی مغازه در آن وجود داشت و تمام مغازه در زمینه فروش لوازم خانگی فعالیت داشتند.

وی خاطرنشان کرد: از پشت‌بام یکی از مغازه‌ها دود خارج می‌شد که در و کرکره اتوماتیک مغازه مذکور با ابزار باز شد و حجم بسیار زیاد دود و حرارت محبوس شده در این مغازه به بیرون متصاعد می‌شد.

ملکی بیان کرد: در روند عملیات و نفوذ به داخل مغازه، متأسفانه، یکی از آتش‌نشانان به چاهک بالابرمغازه که به زیرزمین راه داشت، سقوط کرد و سایر همکاران وی را به سرعت از محل حادثه خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران افزود: آتش‌نشان مذکور متأسفانه وضعیت وخیمی داشت و پس از انتقال به بیمارستان و علیرغم تمام تلاش پرسنل بیمارستان دقایقی قبل به فیض شهادت نائل آمد.

وی یادآور شد: این همکار شهید ۳۷ سال سن داشت.

آتش‌سوزی ۳ مغازه در بازار تهران + تصاویرنجات ۱۱ نفر از آتش‌سوزی یک ساختمان در نیاوران + تصاویر

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.