شگرد عجیب زورگیر مسافرکش نما در تبریز +عکس

مشرق نیوز

mshrgh.ir/1066177
mshrgh.ir/1066177

کد خبر ۱۰۶۶۱۷۷

تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ – ۱۷:۳۶

  1. جامعه

شگرد عجیب زورگیر مسافرکش نما در تبریز +عکس

زورگیری از زن تنها در خانه/سارق شیطان صفت دستگیر شد

فرمانده انتظامی تبریز گفت: فردی که با شیوه مسافرکشی اقدام به اخاذی و زورگیری از شهروندان می کرد با همکاری مردم با پلیس دستگیر شد.

به گزارش مشرق، فرهنگ نوروزی، فرمانده انتظامی تبریز اظهار داشت: راننده مسافر کش نما با خودرو پراید و با نصب تابلوی تاکسی تلفنی، خانم جوانی را به عنوان مسافر در منطقه باغمیشه تبریز سوار خودرو می کند.

بیشتر بخوانید:

جدیدترین روش سرقت از منازل در روزهای کرونایی

وی افزود: مسافر مزبور با مشاهده وضعیت غیر متعارف داخل خودرو، درخواست توقف و پیاده شدن از خودرو می کند که راننده نیز اهرم تعبیه شده در سقف خودرو برای ضربه زدن و انتقال مسافر به صندوق عقب را رها می کند که خانم نیز با هوشیاری صفحه را رد کرده و ضمن درگیری با راننده از رانندگان عبوری در خواست کمک می کند.

این مقام انتظامی گفت: راننده خودرو سواری دوو ای که متوجه موضوع می شود ضمن اطلاع به پلیس ۱۱۰ با کمک سایر مردم، متهم را تعقیب و در نهایت به همراه یکی از خودروهای عبوری دیگر ضمن برخورد با خودروی پراید، آن را متوقف می کنند.

نوروزی خاطرنشان کرد: ماموران گشت کلانتری ۱۷ پس از حضور در محل، متهم را که در حال فرار بود با همکاری مردم دستگیر و به یگان انتظامی منتقل می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد متهم در تاریخ ۲۶ فروردین ۹۹، خودرو پراید را از شهر جدید سهند ربوده و از آن برای سرقت به عنف و زورگیری استفاده می کرده که تاکنون به ۴ فقره سرقت به عنف و زور گیری نیز اعتراف کرده است.

وی درباره نحوه زورگیری و سرقت نیز ،گفت: متهم با تعبیه یک صفحه فلزی به سقف خودرو و دست کاری در پشتی صندلی عقب، پس از سوار کردن طعمه های خود، صفحه مزبور را رها و پس از برخورد با مسافر و وارد کردن ضربه ناگهانی و چرخش پشتی صندلی، مسافر به صندوق عقب خودرو پرتاب می شود.

نوروزی ضمن قدردانی از همکاری مردم تبریز در دستگیری متهم، به شهروندان توصیه کرد: از سوار شدن به خودروهای مسافر کش شخصی خودداری کرده و اگر شکایتی در این رابطه داشته باشند به پلیس آگاهی استان مراجعه کنند.

منبع: فارس

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
× لغو پاسخ

نام

ایمیل

نظر شما *

captcha

* لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید

این مطالب را از دست ندهید….

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس

منبع: خبرگزاری مشرق نیوز

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.