قتل راننده پژو ۴۰۵ توسط راننده ۱۸ ساله پراید

قتل راننده پژو ۴۰۵ توسط راننده ۱۸ ساله پراید

جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از یک قتل راننده پژو ۴۰۵ به دلیل مشاجره لفظی با جوان هجده ساله که راننده خودروی پراید بود، خبر داد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ شامگاه یکشنبه (پنجم مرداد ماه) سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید حین حرکت در اتوبان رسالت با سرنشینان یک دستگاه پژو ۴۰۵ که در مجاورت آنها در حال حرکت بود درگیری لفظی پیدا کردند.

راننده پراید پس از چشم در چشم شدن با راننده پژو ۴۰۵، با وی درگیری لفظی پیدا کرده و خودرو پراید را مقابل خودروی پژو ۴۰۵ متوقف کرد.

راننده خودروی پراید پس از پیاده کردن دو سرنشین خودروی ۴۰۵، با آنها درگیری فیزیکی پیدا کردند.

راننده خودروی پراید حین درگیری فیزیکی، با استفاده از یک قبضه چاقو دو ضربه به قفسه سینه راننده خودروی پژو ۴۰۵ وارد کرده و سریعاً محل را کرد.

در ادامه ماجرا دیگر سرنشین خودروی ۴۰۵ با اورژانس تماس گرفته و فرد مصدوم به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شد اما به دلیل خونریزی داخلی در ساعت ۲۳ فوت کرد.

با اطلاع مأموران کلانتری ۱۲۷ نارمک از وقوع این قتل، تحقیقات بیشتر پیرامون این موضوع آغاز شد.

در تحقیقات بیشتر شماره پلاک و آدرس راننده خودروی پراید استخراج شده و در هماهنگی‌های لازم با بازپرس کشیک قتل، تیم عملیات کلانتری ۱۲۷ نارمک در محل آدرس پلاک راننده خودروی پراید حاضر شدند.

مأموران بعد از زیر نظر گرفتن منزل مورد نظر،‌ مشاهده کردند که خودرو داخل منزل پارک شده و به احتمال زیاد راننده خودرو نیز در منزل حضور دارد.

در ادامه با هماهنگی با مقام قضائی دستور لازم برای ورود به منزل راننده پراید صادر شد و مأموران در یک عملیات ضربتی پس از ورود به منزل، جوان ۱۸ ساله را بازداشت کردند.

متهم پس از بازداشت به مأموران گفت: به علت چشم در چشم شدن با راننده خودروی پژو ۴۰۵ احساس کردم دو سرنشین خودروی پژو ۴۰۵ می‌خواهند به نامزدم متلک بگویند و با توجه به این موضوع با دو سرنشین پژو ۴۰۵ مشاجره و درگیری لفظی پیدا کرده و در ادامه با استفاده از چاقو دو ضربه به قفسه سینه راننده پژو زده و متواری شدیم.

وی افزود: در حین فرار در بزرگراه رسالت،‌ چاقو را از پنجره به بیرون پرتاب کردم.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای؛ جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: متهم این پرونده با هماهنگی قضائی تحویل اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

جزئیات قتل موبد زرتشتی در کرمان / انگیزه قاتل مالی بوده استدستگیری قاتل فراری ۲۷ سال پس از قتل

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.