معاون فضای مجازی دادستانی کل کشور منصوب شد

به گزارش روز شنبه دادستانی کل کشور، مراسم معارفه معاون امور فضای مجازی دادستانی کل کشور با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور برگزار شد.
براساس این گزارش، در این مراسم از زحمات و تلاش‌های جاویدنیا در سمت سرپرستی معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور تقدیر و جواد بابایی به سمت معاون امور فضای مجازی دادستانی کل معرفی شد.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری در این مراسم ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: ماه مبارک رمضان به تعبیر قرآن کریم ماه نزول قرآن و ماه نزول فرشتگان الهی، ماه عبادت و بندگی است.
دادستان کل کشور ادامه داد: خداوند متعال را شاکریم که توفیق داد بار دیگر ماه مبارک رمضان را درک کنیم و از فیوضات آن بهره‌مند شویم. امیدواریم که هرچه زودتر این بلای وارد شده به مردم برطرف و زمینه و شرایط برای برپایی مجالس و محافل انس با پروردگار فراهم شود.
منتظری به نقش و جایگاه فضای مجازی اشاره کرد و گفت: فضای مجازی موضوع مهمی است که باید با دقت نظر و حساسیت مسائل آن را پیگیری کرد. اهمیت این فضا را می‌توان در بیانات و فرمایشات مقام معظم رهبری نسبت به ساماندهی آن مشاهده کرد.
وی تصریح کرد: بطور قطعا فضای مجازی کنونی ابزاری است که دشمن از آن حداکثر استفاده را می کند و سعی دارد از این طریق بیشترین ضربه را به نظام ما وارد کند.
دادستان کل کشور اظهار داشت: خداوند متعال نعمت‌های بی شماری را به بشریت اعطا کرده و فضای مجازی هم یکی از این نعم است اما متاسفانه بشر نتوانسته است به درستی از این نعمت در مسیر رشد و تعالی و کمال استفاده کند و اکنون از آن به نحو نامناسبی استفاده می‌شود.
منتظری خاطرنشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی این انتظار وجود دارد که از این فضا استفاده بهینه شود اما متاسفانه می ‌بینیم این موضوع دستخوش یک سری مسائل و اغراض‌ها شده و به عبارت دقیقتر از این فضا حسن استفاده نمی‌شود.
دادستان کل کشور اضافه کرد: همه تاکیداتی که مقام معظم رهبری درباره ساماندهی فضای مجازی داشته اند نشان می‌دهد که فضای مجازی چقدر اهمیت دارد و البته بیشترین و بلندترین گام ها را هم در مسیر ساماندهی این فضا شخص مقام معظم رهبری برداشته اند.
منتظری ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در سال های مختلف پس از انقلاب در مسیر رشد و تعالی و پیشرفت با موانع و چالش‌هایی مواجه بوده اما اینها باعث نشد که از مسیر پیشرفت و موفقیت خارج شویم و ان‌شاءالله این حرکت با تلاش خدمتگزاران و دلسوزان نظام ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایرنا

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.