مهار آتش در کارخانه لنج‌سازی بوشهر +فیلم

مهار آتش در کارخانه لنج‌سازی بوشهر +فیلم

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر با اشاره به آتش‌سوزی در کارخانه شناورسازی بوشهر گفت: پس از تلاش ۵ ساعته با همکاری نیروهای آتش‌نشانی دستگاه‌های مختلف، حریق مهار و خاموش شد.

به گزارش مشرق، جهانگیر دهقانی، اشاره به وقوع آتش‌سوزی در ساعت ۱۳ امروز در کارخانه لنج‌سازی بوشهر اظهار داشت: در پی وقوع این حریق علاوه بر ماشین‌های آتش نشانی شهرداری بوشهر همه ادارات اجرایی و نهادهای نظامی و انتظامی، با امکانات و تجهیزات خود برای اطفاء حریق به محل مورد نظر اعزام شدند.

ببینید:

فیلم/ آتش‌سوزی پست برق در خیابان انقلاب

وی با بیان اینکه در این کارخانه ۱۳ فروند لنج در حال ساخت بود گفت: ۷ فروند شناور آن در آتش سوخت و برای پیشگیری از سرایت آتش به دیگر شناورها اقدامات لازم انجام شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر جنس لنج‌هارا از مواد فایبرگلاس دانست و بیان کرد: با توجه به آتش‌زا بودن جنس لنج‌ها و شدت وزش باد، سبب شعله‌ور شدن آتش، و با تلاش ۵ ساعته خوشبختانه کنترل و اطفاء شد.

جهانگیر دهقانی با بیان اینکه در این حادثه به کسی آسیب نرسید افزود: علت حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی و هم اکنون عملیات خنک‎سازی و جداسازی شناورها در محدوده کارخانه با تلاش نیروهای امدادرسان در حال انجام است.

دانلود

وی از خدمات و همکاری شهرداری، بنادر و دریانوردی، فرودگاه، نیروگاه اتمی، بسیج، سپاه، نیروی انتظامی، راهداری و دیگر دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در اطفاء حریق قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری مشرق نیوز

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.