مودیان با آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد از مالیات معاف می‌شوند

مودیان با آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد از مالیات معاف می‌شوند

شاکر رضا مریدی روز پنجشنبه در نشستی با رییس ستاد دیه هرمزگان افزود: مودیان با مشارکت در این طرح و دریافت گواهی پرداخت از ستاد دیه هرمزگان، طبق مقررات امور مالیاتی به همان میزان اهدایی از میزان درآمد مشمول مالیاتشان کم می‌شود.
وی افزود: بخشودگی حداکثری جراوم و قسط بندی مالیاتی نیز از دیگر مزایای مشارکت در این طرح است.

مودیان مالیاتی کمک‌های نقدی خود را به ستاد دیه واریز کنند

مدیرعامل ستاد دیه هرمزگان نیز گفت: مودیان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد به شماره حساب‌ ۰۱۰۱۱۰۰۳۱۰۰۷ بانک ملی، ۱۴۰۰۵۲۳۸۱۴۳ بانک مسکن، حساب‌ کارت بانکی به شماره ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۶۷۰۶ بانک ملی و ۶۲۸۰۲۳۱۳۴۵۴۸۲۷۴۸ بانک مسکن به نام ستاد دیه واریز کنند.
احمد مرادی نژاد افزود: تاکنون با همکاری شرکت فولاد هرمزگان، پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس، بنادر و دریانوردی و یکی از شرکت‌های پیمانکاری آب وفاضلاب هرمزگان، ۴۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد با بدهی بیش از هشت میلیارد ریال از زندان‌های استان آزاد شدند.
وی بیان داشت: امسال همچنین با همکاری خیران ۱۴۰ زندانی جرایم غیرعمد با بدهی بیش از ۹۳۰ میلیارد ریال از زندان‌های هرمزگان آزاد و به آغوش گرم خانواده برگشتند.
این مسوول یادآورشد: هم اکنون ۵۵ زندانی جرایم غیرعمد نیز با بدهی بیش از ۹۴۰ میلیارد ریال در زندان‌های هرمزگان به سر می‌برند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.