نزاع مرگبار فروشندگان موادمخدر در دره فرحزاد/ تیراندازی پلیس برای زمین‌گیر کردن قاتل

نزاع مرگبار فروشندگان موادمخدر در دره فرحزاد/ تیراندازی پلیس برای زمین‌گیر کردن قاتل

رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری قاتل در منطقه فرحزاد خبر داد که بر سر خرید و فروش موادمخدر با فروشنده موادمخدر درگیر شده بود.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ حسب گزارش بیمارستان مدرس مبنی بر قتل مرد جوانی که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود، تیمی از مأموران تجسس کلانتری ۱۶۳ ولنجک برای تحقیق به بیمارستان مذکور اعزام شدند.

مأموران در بررسی‌های مقدماتی مطلع شدند که مرد جوان از ناحیه ریه هدف ضربه چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است که با دستور مقام قضائی تحقیقات پلیسی برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت آغاز شد.

تحقیقات مأموران نشان داد که مقتول یکی از فروشندگان موادمخدر در منطقه فرحزاد است؛ ساعت پنج صبح امروز بین او و یک مرد دیگر که مصرف‌کننده موادمخدر بود، درگیری صورت گرفته که همراه چند تن از دوستانش به خاطر اختلاف بر سر موادمخدر به پاتوق قاتل رفته و در این درگیری با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

مأموران در اقدامات پلیسی و فنی موفق به شناسایی قاتل که مردی ۴۰ ساله و سابقه‌دار است شدند و با توجه به آدرسی که از خانه او در سوابقش ارائه شده بود با نیابت قضایی به شهرستان ملارد رفته اما قاتل در خانه نبود و خانواده‌اش اعلام کردند که پسرشان را به خاطر اعتیادش از خانه ترد کردند و دیگر اطلاعی از او ندارند.

در ادامه تیمهای عملیاتی سرکلانتری یکم و تیمی از مأموران کلانتری ۱۶۳ ولنجک به فرماندهی سرهنگ علی قاسمی؛ رئیس کلانتری ولنجک جست‌وجوهای خود را در منطقه فرحزاد و در پاتوقهایی که احتمال پنهان شدن قاتل در آنجا وجود داشت، آغاز کردند.

مأموران پس از چند ساعت عملیات جست‌وجو موفق شدند قاتل را در یکی از پاتوقهایش شناسایی کنند و آنجا را تحت محاصره در آوردند که در ادامه متهم و همدستش که در زمان درگیری مرگبار حضور داشت برابر پلیس مقاومت کردند و مأموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیرهوایی کرده و قاتل و همدستش را دستگیر کردند.

در بازرسی از مخفیگاه متهم وسایل سرقتی کشف و در تحقیقات مشخص شد قاتل وسایل سرقتی را در ازای خرید موادمخدر به فروشندگان موادمخدر می‌دهد.

همچنین در بررسی‌هایی بیشتر چاقویی که قاتل با آن مرتکب قتل شده بود نیز کشف شد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای؛ رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: مقتول از فروشندگان موادمخدر بود، مدتی قبل مقداری مواد مخدر از او سرقت شده بود که دوستانش اعلام کردند که قاتل این مواد را از او سرقت کرده و صبح امروز وی همراه دوستانش با قمه و چوب به سراغ قاتل رفته که در این درگیری مرگبار به قتل رسید.

۷ ضربه چاقوی سارق زورگیر حین سرقت تلفن‌همراه به یک شهروند+ عکسسرقت وحشیانه از زن تنها در منزل/ سارق با لباس پلیس وارد خانه شد + عکستهران| قتل پسر جوان توسط نوجوان ۱۶ساله پس از جشن تولد!

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.