پلمب ۷ واحد عرضه‌کننده قلیان در بازار تهران

پلمب ۷ واحد عرضه‌کننده قلیان در بازار تهران

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب هفت واحد صنفی در محدوده بازار تهران خبر داد که اقدام به عرضه قلیان می‌کردند.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ نادر مرادی با اشاره به پلمب تعدادی قهوه‌خانه متخلف در تهران اظهار کرد: روز گذشته (چهارم مرداد ۹۹) مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی با مشارکت پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از واحدهای صنفی عرضه‌کننده قلیان در محدوده بازار تهران بازدید کردند و ششمین مرحله طرح بازدید و نظارت عملیاتی شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ افزود: در این طرح مأموران از ۳۳ واحد صنفی بازدید کردند و به ۱۵ متصدی متخلف اخطار کتبی داده شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: همچنین با هماهنگی‌های قضائی هفت واحد صنفی عرضه‌کننده قلیان که بدون توجه به پروتکلهای بهداشتی قلیان به مراجعه‌کنندگان عرضه می‌کردند، پلمب شدند.

وی از شهروندان خواست با معرفی صنوف متخلف از طریق شماره تلفن ۱۱۰، پلیس را در تأمین بهتر امنیت و پیشگیری از شیوع بیماری مهلک کرونا یاری کنند.

۸ تالار و سالن ورزشی در شهرستان پردیس پلمب شدپلمب ۲ قهوه‌خانه در تهران به دلیل عرضه قلیان + تصاویر

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.