پلمب ۹ قهوه‌خانه و سفره‌خانه در شمال و شمال غرب تهران

پلمب ۹ قهوه‌خانه و سفره‌خانه در شمال و شمال غرب تهران

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب ۹ قهوه‌خانه و سفره‌خانه در شمال و شمال غرب تهران خبر داد.

– اخبار اجتماعی –

سرهنگ نادر مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ با اشاره به استمرار نظارت پلیس بر واحدهای صنفی، در این رابطه اظهار کرد: در اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی منطقه شمال و شمال غرب تهران روز گذشته به همراه قضات محترم دادسرای ناحیه ۲۶ جرایم پزشکی و نمایندگان وزارت بهداشت به تعداد ۱۰ تیم از واحدهای صنفی بازدید به عمل آمد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ تصریح کرد: در طرح مذکور که درباره عدم ارائه قلیان و نظارت بر رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط واحدهای صنفی به اجرا درآمد، از ۹۳ واحد صنفی قهوه‌خانه و سفره‌خانه بازدید صورت گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در نهایت برای ۱۲ واحد صنفی صورت‌جلسه اعمال و به ۴۸ واحد صنفی در این رابطه تذکر داده شد همچنین ۹ واحد صنفی نیز به دلیل عدم رعایت ضوابط پلمب شدند.

این مقام انتظامی یادآور شد: بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، قهوه‌خانه‌ها مجاز به فعالیت هستند اما مجاز به ارائه قلیان به مشتریان خود نیستند و این کار ممنوع است.

بازداشت متصدی یک باغ ـ رستوران به دلیل فک پلمب غیرمجاز + تصاویرفاصله‌گذاری و پروتکل‌های بهداشتی در گرگان رعایت نمی‌شود؛ پلمب ۱۶ رستوران و ۱۴ قهوه‌خانه

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.