پلیس‌ در جست‌وجوی‌ عامل‌ جنایت‌۲۰ هزارتومانی +عکس

پلیس‌ در جست‌وجوی‌ عامل‌ جنایت‌۲۰ هزارتومانی +عکس

کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی در جست وجوی راننده قاتلی هستند که زمستان سال گذشته به خاطر ۲۰ هزار تومان کرایه، مسافرش را کشت و متواری شد.

به گزارش مشرق، این جنایت وحشتناک اوایل صبح هشتم دی سال ۹۸ در خیابان خیام ۶۳ مشهد در حالی اتفاق افتاد که راننده تاکسی تلفنی با عصبانیت در منزل مسافرش را به صدا درآورد تا طلب ۲۰ هزار تومانی کرایه اش را وصول کند، اما سعید مسافر ۳۲ ساله که از این اقدام راننده در آن ساعت صبح به شدت دلگیر شده بود با او به مشاجره پرداخت چرا که سعید همواره از تاکسی مهدی (قاتل) برای سفرهای درون شهری استفاده می‌کرد و انتظار نداشت راننده مذکور برای ۲۰ هزار تومان باقی مانده کرایه در آن ساعت صبح به منزلش برود.

با این همه مشاجره گلایه آمیز سعید به عصبانیت بیشتر راننده انجامید و او ناگهان در میان فریادهای دلخراش، چاقوی دسته زردش را بیرون کشید و در میان جملات تهدیدآمیز، سینه مسافرش را هدف گرفت و او را نقش بر زمین کرد. این ضربه غضب آلود به گونه‌ای بود که تیغه چاقوی بزرگ در قفسه سینه جوان ۳۲ ساله شکست! «مهدی خوشخو» (راننده ۳۹ ساله) پس از ارتکاب این جنایت هولناک در حالی به طرف پرایدش دوید که چند تن از اهالی خیابان زمرد در خیام ۶۳ با دیدن این صحنه دلخراش به تعقیب وی پرداختند، اما او با سرعت سرسام آوری از محل گریخت. دقایقی بعد هنگامی نیروهای اورژانس پیکر غرق در خون سعید را به بیمارستان رضوی مشهد رساندند که او بر اثر عوارض ناشی از اصابت ضربه چاقو جان سپرده بود و کودک یک ساله اش از آغوش گرم پدر محروم شد.

گزارش ها حاکی است، با حضور قاضی ویژه قتل عمد و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل وقوع جنایت، تحقیقات گسترده‌ای در این باره آغاز و مشخص شد قاتل فراری در منطقه پنجتن مشهد سکونت دارد، اما بعد از ارتکاب قتل به مکان نامعلومی گریخته است؛ بنابراین گزارش در حالی که ردیابی‌های اطلاعاتی با دستور قاضی میرزایی برای دستگیری قاتل فراری ادامه دارد، پلیس از شهروندان خواست چنان چه از مخفیگاه قاتل که تصویر وی در روزنامه چاپ شده است اطلاعی دارند، با تلفن‌های ۱۱۰ یا ۲۱۸۲۵۲۶۷ پلیس آگاهی تماس بگیرند.

منبع: روزنامه خراسان

منبع: خبرگزاری مشرق نیوز

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.