پلیس: احتمالا ماجرای "بانوی افغانستانی" سناریو باشد

پلیس: احتمالا ماجرای "بانوی افغانستانی" سناریو باشد

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: احتمال دارد اتفاق روی داده برای بانوی افغانستانی در اردوگاه عسگرآباد شهرستان پیشوا یک سناریوی از پیش تعیین‌شده باشد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ در پی انتشار ویدئویی از محل مراجعات مردمی در اردوگاه عسگرآباد شهرستان پیشوا و صدور دستور ویژه فرمانده انتظامی شرق استان تهران درباره موضوع مذکور، سردار کیومرث عزیزی؛ فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران توضیحاتی در این رابطه ارائه کرد.

وی درباره این موضوع اظهار کرد: بعد از بررسی‌های اولیه مشخص شد آدرس اعلامی از طرف فرد منتسب به این بانوی افغانستانی غیر واقعی و جعلی بوده و متأسفانه علیرغم تلاش مأموران، تاکنون هیچگونه آدرسی از نامبرده برای مشخص شدن صحت و سقم این قضیه پیدا نشده است.

این مقام انتظامی افزود: از طرفی به منظور رسیدگی دقیق‌تر به موضوع، پلیسهای تخصصی فتا و اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی اقدامات اولیه را برای شناسایی منتشرکننده ویدئو به منظور پیدا کردن این بانو انجام دادند که سرنخهایی نیز از این موضوع به دست آمده است.

عزیزی ادامه داد: پلیس، امنیت را برای تمام مردم حتی اتباع بیگانه‌ای که در کشور جمهوری اسلامی ایران ساکن یا در حال تردد هستند برقرار می‌کند و به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد حقی از آنها ضایع شود.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان این مطلب که احتمال دارد این موضوع یک سناریوی از پیش تعیین شده باشد، خاطرنشان کرد: تا روشن شدن کامل موضوع تحقیقات کماکان ادامه دارد که نتایج آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

تماس هوشمندانه یک خانم با پلیس ۱۱۰: سلام، چلوکباب می‌خواهم با نوشابه!صدور دستور ویژه برای بررسی موضوع اردوگاه عسگرآباد‌ / بازرسی ناجا ورود کرددستور دادستان نظامی استان تهران برای بررسی موضوع اردوگاه عسگرآباد ورامین

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.