کبـاب خـوری مرگبـار!

مشرق نیوز

mshrgh.ir/1078941
mshrgh.ir/1078941

کد خبر ۱۰۷۸۹۴۱

تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ – ۰۳:۲۰

 1. جامعه

کبـاب خـوری مرگبـار!

چاقوکشی نمایه

نزاع خونینی که گفته می شود به دلیل اختلافات قبلی بین مشتریان کباب فروشی رخ داد، در حالی به جنایتی هولناک انجامید که دو برادر متهم به قتل فراری هستند.

به گزارش مشرق، این نزاع مرگبار شب دوشنبه گذشته در یک کباب فروشی زمانی آغاز شد که جوان ۲۵ ساله ای پشت میز غذاخوری در کباب فروشی نشسته بود.

در این هنگام جوان ۳۳ ساله ای به نام «احسان-م» وارد کبابی شد و به سوی جوان ۲۵ ساله رفت. هنوز چند ثانیه‌ای از گفت‌وگو بین دو جوان نگذشته بود که ناگهان آن ها درون کباب فروشی دست به یقه شدند و حالت تهاجمی گرفتند. این مشاجره و درگیری با دخالت متصدی کباب فروشی و دیگر مشتریان خاتمه یافت و افراد میانجی آن ها را به بیرون از کباب فروشی هدایت کردند اما هنوز جوان ۳۳ ساله سفارش غذای خود را نگرفته بود که جوان ۲۵ ساله به همراه برادرش به صحنه نزاع بازگشتند ولی این بار تیغه قمه و چاقو در تاریکی شب می درخشید.

حمله ناگهانی مهاجمان درون کباب فروشی، فرصت هر گونه عکس العملی را از دیگران گرفت و جوان ۳۳ ساله با ضربات برنده نقش بر زمین شد و دقایقی بعد جان خود را بر اثر خون ریزی و عوارض ناشی از اصابت ضربات چاقو و قمه از دست داد.

با گزارش این ماجرا به قاضی ویژه قتل عمد، روند تحقیقات شکل جنایی گرفت. با حضور شبانه قاضی کاظم میرزایی در صحنه حادثه بررسی های میدانی آغاز و مشخص شد که عاملان نزاع مرگبار قبلا نیز با هم درگیری و مشاجره داشته اند اما این بار انگیزه آن ها از نزاع در داخل کباب فروشی نامعلوم بود.

به دستور مقام قضایی، گروه زبده ای از کارآگاهان اداره جنایی و عوامل بررسی صحنه جرم نیز در محل جنایت (بین توس ۴۲و ۴۴) حضور یافتند و تحقیقات مقدماتی را با راهنمایی های قاضی میرزایی ادامه دادند. پدر مقتول به قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: آن ها (متهمان فراری) قبلا نیز برای فرزندم مزاحمت ایجاد کرده بودند و من در پی آشتی دادن آن ها بودم که این حادثه رخ داد.

متصدی کباب فروشی نیز گفت: من فقط صدای جر و بحث آن ها را شنیدم و پس از آن که دو جوان با هم درگیر شدند تلاش کردیم از نزاع جلوگیری کنیم ولی هنوز چند دقیقه نگذشته بود که دوباره دعوای وحشتناکی رخ داد و جوان ۳۳ ساله هدف ضربات چاقو و قمه قرار گرفت. بنابر گزارش خراسان، تحقیقات گسترده در این باره ادامه دارد.

منبع: روزنامه خراسان

اخبار مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
× لغو پاسخ

نام

ایمیل

نظر شما *

captcha

* لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید

نظرات

 • انتشار یافته: ۸
 • در انتظار بررسی: ۲
 • غیر قابل انتشار: ۳
 • IR

  ۰۳:۵۸ – ۱۳۹۹/۰۳/۱۳

  ۵ ۰

  پاسخ

  چه مرگ این جوونا شده اینقدر قلدر وبی حوصله شدند!پلیس بایدباافرادی که سلاح سردحمل میکنند برخوردجدی داشته باشد.. وقانون مجازاتی درنظربگیره..کشت وکشتار رتومملکت اسلامی شده اب خوردن!آدم وقتی می شنوه باورش سخته!!همون وقت "صاحب مغازه کبابی"باید یواشکی باپلیس۱۱۰تماس میگرفت-

 • حیدر صالح
  IR

  ۰۶:۱۱ – ۱۳۹۹/۰۳/۱۳

  ۹ ۳

  پاسخ

  چقدر خوب بود به سفارشات قرآن مریم عمل می شد! "قصاص برای شما حیات و زندگی دارد ای اصحاب اندیشه " اگر نجفی شهردار سابق قصاص شده بود اکنون شاهد این همه جنایات نبودیم

  • IR

   ۱۰:۵۸ – ۱۳۹۹/۰۳/۱۳

   ۱ ۱

   خانواده مقتول رضایت دادند .کی باید قصاصش میکرد .فهم حقوقی میخواد

  • IR

   ۱۱:۳۷ – ۱۳۹۹/۰۳/۱۳

   ۲ ۰

   قرآن مریم؟؟؟ قرآن کریم عزیز

 • IR

  ۰۶:۵۱ – ۱۳۹۹/۰۳/۱۳

  ۱ ۱

  پاسخ

  کباب فروشی؟!!! کبابی.قصابی.بقالی.نانوائی.عطاری.خیاطی.

 • IR

  ۰۷:۴۴ – ۱۳۹۹/۰۳/۱۳

  ۳ ۰

  پاسخ

  من خیلی کباب دوست دارم، خصوصا چلوکباب با برنج

 • IR

  ۰۸:۱۸ – ۱۳۹۹/۰۳/۱۳

  ۴ ۴

  پاسخ

  باز هم جنایتی دیگر که در مشهد اتفاق می افتد .

 • IR

  ۰۹:۴۰ – ۱۳۹۹/۰۳/۱۳

  ۱۱ ۴

  پاسخ

  مشرق جان . یعنی تو شهر های دیگه هیچ خلافی رخ نمی دهد که فقط از مشهد گزارش تهیه
  می کنید

این مطالب را از دست ندهید….

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس

منبع: خبرگزاری مشرق نیوز

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.