کرونا در آمریکا/ افزایش ۸۰ درصدی بستری‌شدگان در نیویورک

کرونا در آمریکا/ افزایش ۸۰ درصدی بستری‌شدگان در نیویورک

طبق گزارش مقامات ایالت نیویورک آمریکا، تعداد بستری شدگان کرونایی در این ایالت با افزایش ۸۰ درصدی روبه‌رو بوده است.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان‌های شهر نیویورک بر اثر ابتلا به بیماری کرونا, در چهار هفته گذشته ۸۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

پایگاه خبری "دیلی میل" در این‌باره نوشت, این خبر تکان‌دهنده روز گذشته ۳ ژانویه پس از تأیید اینکه بیش از یک میلیون نفر در حال حاضر آزمایش مثبت کرونا دارند, فاش شد؛ ایالت نیویورک از رمان شروع همه‌گیری ویروس کرونا در آمریکا, دارای بالاترین میزان ابتلا بوده است.

طبق اعلام رسمی "کومو", فرماندار ایالت نیویورک تا روز یکشنبه تعداد ۷ هزار و ۹۶۳ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های شهر نیویورک بستری هستند؛ این میزان نسبت به آمار ۵ دسامبر که ۴ هزار و ۴۴۲ نفر بستری بوده‌اند, افزایش چشمگیری داشته است.

همچنین تعداد فوتی‌ها بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در این ایالت نیز نسبت به ۴ هفته گذشته با افزایش همراه بوده است؛ در روز یکشنبه ۱۳۸ نفر در ایالت نیویورک جان خود را بر اثر بیماری کرونا از دست دادند که با افزایش ۱۵۰ درصدی نسبت به ۴ هفته گذشته همراه بوده است؛ از زمان شروع همه‌گیری کرونا در ایالت نیویورک تاکنون ۳۰۰۰۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

فرماندار این ایالت پیش‌بینی کرده است که آمار بستری شدگان و فوتی‌ها در هفته‌های آتی نیز با توجه به تعطیلات سال جدید میلادی افزایش پیدا کند.

آخرین آمار جهانی کرونا/ عبور شمار مبتلایان آمریکایی از ۲۱ میلیون نفر +جدول تغییراتآخرین آمار ابتلای به ویروس کرونا در ترکیه/جان باختن ۱۹۳ نفر دیگر

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.