کشف دو میلیون نخ سیگار قاچاق زیر بار ماهی!

0

کشف دو میلیون نخ سیگار قاچاق زیر بار ماهی!

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف ۲ میلیون و ۴۷ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار قاچاق با همکاری دریابانی استان بوشهر به ارزش ۱۰ میلیارد ریال از یک دستگاه خودرو ایسوزو در شهرستان پارسیان خبر داد.

به گزارش مشرق، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالای دخانی، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارسیان با همکاری مأموران دریابانی استان بوشهر، پس از دریافت خبری مبنی بر حمل کالای قاچاق از جاده بندر لنگه به سمت شهرستان پارسیان توسط یک دستگاه خودروی ایسوزو، پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی و تشکیل اکیپی به محل مورد نظر اعزام و پس از شناسایی یک دستگاه خودرو ایسوزو یخچال دار در محوربندرلنگه_پارسیان با انجام اقدامات پلیسی خودرو را متوقف کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از کامیون مذکور ۲ میلیون و ۴۷ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار قاچاق که به طرز ماهرانه ای در زیر بار ماهی پوشیده از یخ مخفی شده بود، کشف کردند.
سردار جعفری، ارزش سیگارهای کشف شده را برابر اعلام کارشناسان ۱۰میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

منبع: خبرگزاری مشرق نیوز

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.