کشف ۱۰ میلیاردی سنگهای تزئینی ساختمانی قاچاق در جنوب تهران

کشف ۱۰ میلیاردی سنگهای تزئینی ساختمانی قاچاق در جنوب تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف سنگهای تزئینی ساختمانی قاچاق در انباری در جنوب تهران خبر داد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ علی ولیپور گودرزی با اشاره به کشف ۱۰ میلیارد تومانی سنگهای تزئینی ساختمانی قاچاق، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی اطلاع از دپوی کالای قاچاق از نوع سنگ خارجی در انبارهای شورآباد، عوامل عملیاتی این پلیس به انبار موصوف اعزام شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ افرود: با حضور مأموران این پلیس در انبار مذکور مشاهده شد مقادیری کالا از نوع سنگ خارجی محصول کشور ایتالیا حدودا به متراژ ۳۳ هزار متر مربع در این انبار دپو شده است.

وی تصریح کرد: از متصدی انبار درخواست اسناد و مدارک مثبته گمرکی شد که وی اعلام کرد کالاها مدت دو ماه است توسط فردی به این انبار منتقل شده و هیچگونه سندی مرتبط با کالا به وی تحویل نشده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مالک کالا در محل حاضر شد و قادر به ارائه مدارک گمرکی نبود، گفت: در نهایت متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی پایتخت منتقل شد.

گودرزی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال قاچاق شده را ۱۰۰ میلیارد ریال اعلام کرده‌اند، از هموطنان خواست در صورت مشاهده هرگونه قاچاق یا احتکار کالا موضوع را به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

کشف بیش از ۷۰۰ بطری مشروبات الکلی در محدوده خیابان جمهوری + تصاویرکشف ۷۳ هزار رأس دام قاچاق در مرزها/ تأخیر سازمان اموال تملیکی در تحویل دامهای قاچاق

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.